2 PRÓBA MIKROFONOWA 22 SZKOLNEGO FESTIWALU PIOSENKI

6 marca 2016

5 marca 2016 r. w Szkole Podstawowej Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Namysłowie odbyła się kolejna, druga i ostatnia próba mikrofonowa, przygotowująca młodych artystów do występu w XXII Szkolnym Festiwalu Piosenki, który odbędzie się 12 marca.

Śmiało mogę stwierdzić, że poziom prezentacji na drugiej próbie był znacznie bardziej zadowalający niż tydzień temu, podczas 1 próby. Dziękuję wszystkim wokalistom za wzięcie udziału w próbach. Dziękuję rodzicom za okazaną pomoc w przygotowaniu swoich pociech do występu. Zapraszam w przyszłą sobotę, 12 marca -na 22 edycję naszej szkolnej imprezy. Startujemy o godzinie 9.00. W festiwalu weźmie udział: 50 solistów i 14 zespołów (31 ucz. ). Zapraszam…

Nagrody dla uczestników XXII Szkolnego Festiwalu Piosenki już zakupione i czekają na swoich odbiorców…:)

Fundatorem wszystkich tych wspaniałych rzeczy jest , jak zwykle od wielu lat, Rada Rodziców SP4 – dzięki wielkie…:) Do zobaczenia w sobotę…:)

Pani Joanna Skorupska , jak zwykle od wielu lat , jest autorką plakatu festiwalowego. Jak widzimy na fotce-plakat już prawie skończony- bravooo… dziękujemy…:)