3 Festiwal Piosenki Dziecięcej -„Śpiewać każdy może”

10 kwietnia 2016

6 kwietnia 2016 r. w Przedszkolu Integracyjnym w Namysłowie- odbył się 3 Festiwal Piosenki Dziecięcej -„Śpiewać każdy może”. Młodzi artyści z namysłowskich przedszkoli zaprezentowali swoje talenty muzyczne przed licznie zgromadzoną młodą widownią i jury – w obradach których miałem zaszczyt uczestniczyć już 3 raz.

Każdy wykonawca otrzymał pamiątkowy dyplom i nagrodę rzeczową. Gościnnie wystąpił zespół wokalny GAMA działający przy Szkole Podstawowej Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Namysłowie i Namysłowskim Ośrodku Kultury. Wielkie gratulacje dla rozśpiewanych dzieciaków i ich nauczycieli jak również kieruję serdeczne podziękowania dla organizatorów tej wspaniałej imprezy a zwłaszcza dla dyrektor przedszkola- pani Aliny Mysiorek.