6 WOJEWÓDZKIE KONFRONTACJE MUZYCZNE W OPOLU

10 kwietnia 2016

7 kwietnia 2016 r. w Młodzieżowym Domu Kultury w Opolu odbyły się 6 Wojewódzkie Konfrontacje Muzyczne. Zmagania młodych artystów oceniało jury w składzie: Marzena Mielcarek, Katarzyna Milart-Helscher, Małgorzata Sury-Skrzypiec i Jacek Mielcarek.

Zespół wokalny GAMA, prowadzony wspólnie przez Szkołę Podstawową Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Namysłowie i Namysłowski Ośrodek Kultury – zdobył 1 MIEJSCE prezentując 2 piosenki: „Dłonie” z repertuaru Majki Jeżowskiej i „Dzisiaj tu, jutro tam” z repertuaru zespołu WARTAKI.

Od początku istnienia tego konkursu, którego głównym organizatorem jest pan Piotr Skrzypiec-GAMA wciąż plasuje się na 1 miejscu i jest najlepszym zespołem wokalnym w województwie opolskim. Oprócz pamiątkowego dyplomu z zaszczytnym 1 miejscem -zespół otrzymał także statuetkę i nagrodę dodatkową – 5 godzinną sesję nagraniową w „STUDIO M” RADIA OPOLE .

Po ciężkich i stresujących zmaganiach konkursowych- zespół został zaproszony do restauracji McDonald’s na poczęstunek, który ufundował dyrektor szkoły -pan Piotr Lechowicz. GAMA wystąpiła w składzie: Magda Urbaniak, Zuzanna Nawrot, Karina Kołodziejczyk, Laura Wróblewska, Natalia Bieniawska, Mateusz Antosik, Amelia Zwiernik i Dorota Gąszczak.

Serdecznie dziękuję dzieciakom z zespołu za wspaniałą pracę, której efektem jest kolejny wojewódzki sukces, dziękuję panu dyrektorowi Piotrowi Lechowiczowi za sfinansowanie wyjazdu – instruktor zespołu Kazimierz Fiała.