89 URODZINY KUBUSIA PUCHATKA

8 listopada 2015

Kubuś Puchatek to jeden z najsympatyczniejszych misiów, ulubieniec wszystkich dzieci. W październiku skończył 89 lat. Z okazji urodzin uczniowie klasy I c mieli przyjemność uczestniczyć w obchodach jego święta w Bibliotece Publicznej w Namysłowie.

Dzieci wysłuchały fragmentów książki A. A. Milne ”Kubuś Puchatek”. Przedstawiały charakterystykę mieszkańców Stumilowego Lasu. Obdarowały jubilata własnoręcznie wykonanymi laurkami i gromko zaśpiewały misiowi 100 lat. Pani Agnieszka Tabak, która była organizatorką imprezy, zapewniła gościom wiele ciekawych zabaw i konkursów. Smacznym zakończeniem urodzin było małe „co nieco”.

Uroczystość była udana i wszyscy z niecierpliwością czekamy na kolejne urodziny Puchatka – oby nas wciąż rozweselał!