Akademia BYSTRZAKA

12 października 2016

Otrzymaliście Państwo, rodzice i opiekunowie naszych dzieci, deklaracje uczestnictwa w projekcie realizowanym w naszej szkole. Bardzo prosimy o wypełnienie i podpisanie owych dokumentów. Pakiet składa się z trzech dokumentów, na których każdy z Państwa rodziców lub opiekunów składa podpis (dzieci nie podpisują się na żadnym dokumencie). Zajęcia w ramach projektu odbywać będą się po zajęciach lekcyjnych lub w sobotę. Uczestnictwo w projekcie jest CAŁKOWICIE BEZPŁATNE.
Dzieci nie ponoszą żadnych kosztów, wszystko, również materiały do przeprowadzenia zajęć, dostarcza organizator. Zachęcamy Państwa do wypełniania deklaracji ponieważ zajęcia prowadzone będą nowoczesnymi metodami nauczania. Mało tego, uczestnik projektu otrzyma zestaw pomocy naukowych, który po zakończeniu będzie mógł zatrzymać dla siebie.

Future Agnieszka Gorzyńska wraz z partnerem Gminą Namysłów realizuje projekty dofinansowane z Funduszy Europejskich. Są to trzy cykle zajęć, podzielone na grupy wiekowe i tematyczne:
Bawię się i zapamiętuję. Cykl zajęć przeznaczonych dla uczniów klas I-III
Europejskie szkoły– innowacyjne metody edukacyjne – cykl zajęć dla klas IV – V
Future – edukacja przyszłości – cykl zajęć dla klas VI