Dzień Św. Patryka

18 marca 2024

W piątek w naszej szkole zakończył się tydzień obchodów dnia św. Patryka. Już od kilku dni uczniowie klas 6 przygotowywali tematyczne plakaty przybliżające informacje o krajach wchodzących w skład Wielkiej Brytanii – Walia, Szkocja i Anglia. Nie zabrakło również plakatów z ciekawostkami o Irlandii. Przez cały tydzień uczyliśmy się o Irlandii oraz historii św. Patryku na lekcjach języka angielskiego. Oglądaliśmy prezentacje i filmy, uczyliśmy się irlandzkiego tańca.

8 OGÓLNOPOLSKI KONKURS MATEMATYCZNY „Puchacz Piotr”

14 marca 2024

Dzisiaj 14.03.2024 r w naszej szkole odbył się 8 OGÓLNOPOLSKI KONKURS MATEMATYCZNY dla uczniów klas 1-3 szkół podstawowych ” PUCHACZ PIOTR” – MathRiders. Uczniowie mieli okazję sprawdzić swoją matematyczną wiedzę. Przystąpili do konkursu z dużym stresem, ale z nadzieją na sukces. Trzymamy kciuki za uczestników konkursu!

Najlepszy Sportowiec Roku Szkolnego 2022/2023

11 marca 2024
8 marca w Grodkowie, poznaliśmy wyniki na Najlepszego Sportowca Roku Szkolnego 2022/2023.
Miło nam poinformować, że zarówno w kategorii Igrzysk Dzieci (do 6 klasy) oraz Igrzysk Młodzieży Szkolnej (klasy 7-8) zwycięzcami owego plebiscytu zostali nasi uczniowie.
Mało tego w kategorii IMS dwójka naszych byłych uczniów stała na podium!!!

Dzień Kobiet 2024

8 marca 2024
Dzisiejszego pięknego, słonecznego dnia wypada bardzo miłe święto. Dzień Kobiet na stałe wpisał się do szkolnego kalendarza. W całej szkole czuć wyjątkową atmosferę, a chłopcy prześcigają się w pomysłach na niespodzianki dla swoich klasowych koleżanek. Co roku na szkolnym korytarzu pojawiają się kwiaty, życzenia i drobne upominki dla dziewcząt. Każda klasa świętowała Dzień Kobiet na swój sposób, więc z pewnością dziewczęta w dzisiejszym dniu były wyjątkowo rozpieszczane.

Sukcesy naszych uczniów w konkursie „English is easy”

3 marca 2024

1 marca 2024 r.  podano wyniki 7 edycji konkursu „English is easy” organizowanego przez SP2 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Namysłowie  dla szkół naszego powiatu. Konkurs był dwustopniowy- test pisemny i rozmowa dla tych, którzy napisali go na 80%. Pierwszy etap zaliczyło 12 naszych uczniów. Po rozmowie nt 4 zadań Bartek Juskowiaka z klasy 6c zajął I miejsce, a zaraz za nim była Anastazja Wejksznia z klasy 6a. Jesteśmy z Was bardzo dumni. Uczniów przygotowały Panie Barbara Kraus i Justyna Wojnarska