KOLONIE LETNIE 2020

2 czerwca 2020

Wzorem lat ubiegłych Gmina Namysłów planuje zorganizować wypoczynek letni dla dzieci w miejscowości Zawoja – Dom Wypoczynkowy MODRYS, Zawoja 2528  (Beskid Żywiecki).

Turnusy kolonijne (7 dniowe) miałyby się rozpocząć od 15 lipca 2020 r.

Liczba turnusów uzależniona jest od ilości osób chętnych do skorzystania z tej formy wypoczynku, a także warunków koniecznych do spełnienia zgodnie z wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego, Ministerstwa Zdrowia i Ministerstwa Edukacji Narodowej – https://www.gov.pl/web/edukacja/bezpieczny-wypoczynek-wytyczne-men-gis-i-mz

 33 total views,  5 views today

WERDYKT JURY (26.) WIRTUALNEGO SZKOLNEGO FESTIWALU PIOSENKI

2 czerwca 2020

Zgodnie z zapowiedzią, przedstawiamy Wam oficjalny WERDYKT JURY (26.) WIRTUALNEGO SZKOLNEGO FESTIWALU PIOSENKI.
Pragniemy wszystkim uczestnikom serdecznie pogratulować, podziękować za odwagę, za mobilizację, za chęć pokazania swojego talentu wokalnego. Jednocześnie dziękujemy za okazane wsparcie i pomoc wszystkim Rodzicom, którzy dzielnie was wspierali w Waszych poczynaniach piosenkarskich.

 41 total views,  2 views today

26 maja – DZIEŃ MATKI

26 maja 2020

Dzień Matki w Polsce jest obchodzony 26 maja każdego roku. W tym dniu wszystkie mamy są obdarowywane laurkami, prezentami i kwiatami przez swoje dzieci, a w szkołach są organizowane akademie z okazji tego święta. W tym roku żadna akademia w szkole z okazji Dnia Matki niestety się nie odbędzie, ale możemy ten dzień uczcić w domowym zaciszu.

 71 total views,  3 views today

Facebookowy konkurs #ZOSTAŃWDOMU dobiegł końca!

25 maja 2020

Dziękujemy wszystkim uczniom za zgłoszenia do Facebookowego konkursu. Każdy z uczestników pokazał swoje aktywności, zainteresowania i swój indywidualny sposób na spędzanie wolnego czasu. Dzięki temu internauci zobaczyli, że czas w domu można spędzić bardzo kreatywnie i różnorodnie. Mamy nadzieję, że przesłane przez naszych uczniów zdjęcia zainspirowały innych do zrobienia czegoś ciekawego.

 67 total views,  1 views today

KOMUNIKAT DYREKTORA SZKOŁY ORGANIZACJA PRACY SZKOŁY OD 26 MAJA 2020- 07.06.2020

24 maja 2020

Drodzy Rodzice i Uczniowie.

W związku z możliwością realizacji od 25.05.2020 r.  niektórych zajęć  na terenie szkoły, informuję, że od 26 maja 2020 r. /wtorek/ rozpoczynamy realizację następujących form:

1/  Zajęcia opiekuńczo- wychowawcze  z zajęciami edukacyjnymi dla klas I- III. Szczegółowe zasady organizacji zajęć, wymagania formalne i  zasady bezpieczeństwa obowiązujące w trakcie zajęć,  rodzice uczniów, którzy zadeklarowali udział dzieci w zajęciach  otrzymali na pocztę  poprzez platformę Librus.

 169 total views,  1 views today

Komunikat dla rodziców uczniów klas I-III

13 maja 2020

Drodzy Rodzice i Uczniowie klas I-III

            W związku z decyzją rządu przywracającą możliwość organizacji na terenie szkoły zajęć opiekuńczo- wychowawczych z elementami zajęć dydaktycznych dla uczniów klas I-III od 25 maja 2020 r. , proszę o informację o chęci skorzystania przez Państwa z tej formy zajęć. Równolegle odbywać się będą zajęcia w dotychczasowej formie zdalnej dla uczniów, którzy pozostaną w domach.

Informację zawierającą: imię i nazwisko ucznia/uczniów, klasa, dni i godziny, w których dzieci korzystałyby z zajęć, proszę przesyłać poprzez platformę LIBRUS na konto dyrektora szkoły, wicedyrektora szkoły, e-mailem na pocztę elektroniczną szkoły / sp4.namyslow@interia.pl/ lub telefonicznie /77 4100 266/ w terminie do piątku- 15.05.2020 r. w godzinach od 8:00- 15:00.

            Informacje te są dla nas niezbędne do zaplanowania i organizacji zajęć. O szczegółowych formach i planach zajęć, zasadach bezpieczeństwa i wymaganiach organizacyjnych poinformujemy Państwa po otrzymaniu informacji zwrotnej o liczbie chętnych. W razie pytań proszę pisać lub dzwonić.

 

 Z wyrazami szacunku, pozdrawiam

Dyrektor Szkoły

Piotr Lechowicz

 125 total views,  2 views today