Zgłoszenie na świetlicę i obiady

25 czerwca 2022

UWAGA!
ZAPISY NA OBIADY ORAZ DO ŚWIETLICY SZKOLNEJ ODBYWAJĄ SIĘ COROCZNIE, DLATEGO TEŻ NALEŻY WYPEŁNIĆ KARTY ZGŁOSZENIA DZIECKA.
PODSTAWĄ ZAPISU DZIECKA JEST ZŁOŻENIE PRAWIDŁOWO WYPEŁNIONEJ KARTY ZGŁOSZENIA

Podziękowania za festynowe słodkości

13 czerwca 2022

Za nami nasz coroczny festyn „Popołudnie z Czwórką”. Jak co roku – tak i tym razem nie mogło zabraknąć stoiska z domowymi wypiekami rodziców naszych uczniów. Serdecznie dziękujemy wszystkim mamusiom, tatusiom i babciom za upieczenie pysznych ciast, ciasteczek, babeczek i rogaliczków. Było pysznie i kolorowo.

13 czerwca 2022

Od września 2021 roku uczniowie objęci nauczaniem indywidualnym, pod kierunkiem nauczyciela prowadzącego pani Pauliny Bober, rozpoczęli udział w międzynarodowym projekcie Kreatywne Prace Plastyczne. Zgodnie z założeniem projektu, podczas zajęć uczniowie wykonywali prace plastyczne inspirowane wpisami na blogu www.kreatywnepraceplastyczne.blogspot.com

Program przemocy rówieśniczej – interaktywny film

13 czerwca 2022

Zjawisko przemocy objawia się w różnych postaciach. Może być to przemoc fizyczna, psychiczna, ekonomiczna, seksualna. Może zachodzić w domu, na ulicy lub w szkole wśród rówieśników.
Przemoc to wciąż temat TABU wśród ofiar. Chcemy głośno o tym mówić, aby zwrócić uwagę mieszkańców, rodziców, nauczycieli i dzieci, na to zjawisko i mu przeciwdziałać.

Komunikat Dyrektora Szkoły

10 czerwca 2022

UWAGA RODZICE I UCZNIOWIE !!!

Zgodnie z kalendarzem roku szkolnego 17 – VI – 2022 roku (piątek) to dzień wolny od zajęć dydaktycznych.

W tym dniu szkoła zapewnia uczniom zajęcia opiekuńcze w świetlicy szkolnej w godz. 6.45-16.15 (nie ma obiadu w szkole).