Apel Dyrektora Szkoły Pana Piotra Lechowicza

16 marca 2020

Drodzy Uczniowie i Rodzice
Jak wiecie z powodu zagrożenia koronawirusem, szkoły zostały zamknięte, a Wy powinniście pozostać w domach. Pozwoli to ograniczyć rozprzestrzenianie się tego groźnego wirusa.
Zgodnie z zaleceniami Ministra Edukacji Narodowej, przerwa w funkcjonowaniu szkoły nie powinna też oznaczać dni wolnych od nauki, to nie są „dodatkowe ferie”. Dlatego proszę ZOSTAŃCIE W DOMU i wykorzystajcie możliwości nauki „zdalnej” do jakiej zapraszamy Was od dzisiaj oraz z innych form jakie oferują np. darmowa platforma epodreczniki.pl, materiały ćwiczeniowe CKE, TVP ABC i wiele innych.
1. Na wasze konta w systemie Librus otrzymywać będziecie od swoich nauczycieli materiały edukacyjne, wskazania do przeczytania lektury poszerzającej wiedzę oraz inne zadania utrwalające Wasze umiejętności i wiedzę.
2. Na stronie internetowej szkoły oraz Facebooku, do nauki własnej, macie dostęp do linków darmowych platform edukacyjnych, które na bieżąco będziemy uzupełniać o nowe propozycje.
3. Bądźcie w kontakcie poprzez e- dziennik, sms, e-mail ze swoimi nauczycielami w celu przekazywanie informacji zwrotnych, odpowiedzi na zadania itp.
4. W razie trudności z logowaniem, kontaktem z nauczycielami, pytaniami i we wszystkich innych sprawach, kontaktujcie się ze mną: piotr.lechowicz@wp.pl, z panem Tomaszem Śniadeckim tsniadecki@gmail.com lub zgłaszajcie telefonicznie w sekretariacie szkoły: 774100266 w godzinach od 9:00- 15:00.
5. DRODZY ÓSMOKLASIŚCI –przed Wami i przed Nami prawdziwy egzamin nie tylko wiedzy ale charakteru, odpowiedzialności i solidarności. Jesteśmy z wami i do Waszej dyspozycji. Zdajmy go jak najlepiej. „Czwórka” zobowiązuje!

Jesteśmy cały czas w kontakcie. To, że się nie widzimy czy nie słyszymy nie ma większego znaczenia. Dzisiejsza technologia pozwala na szereg różnych form komunikacji. Czekamy na Wasze opinie i propozycje wspólnych działań. ZOSTAŃ W DOMU!!!

Piotr Lechowicz