Apel młodszej grupy wiekowej

31 marca 2017

31 marca 2017 roku, w piękne, słoneczne przedpołudnie odbył się apel na szkolnym placu dla klas I-III. Była to okazja do przypomnienia dzieciom o podstawowych zasadach zachowania bezpieczeństwa w szkole oraz dbałości o wspólne szkolne mienie. Równie ważnym elementem apelu było przedstawianie przez Pana dyrektora Piotra Lechowicza autorów sukcesów w Turnieju o Puchar Tymbarku „Z PODWÓRKA NA STADION”. Przypomnijmy, dziewczęta zostały mistrzyniami województwa opolskiego i uzyskały awans na turniej krajowy, który odbędzie się na stadionie narodowym w Warszawie. Chłopcy, co prawda, wrócili bez medalu, ale dzielnie walczyli w swej trudnej kategorii wiekowej, odpadając dopiero w ćwierćfinale. Opiekunami drużyn byli Panowie Bogdan Boba i Stefan Kostecki.

Skład drużyny dziewcząt: ZUZANNA KOZAN, WŁODARCZYK OLIWIA, JAREMKO MAJA, WOŹNIAK AMELIA, KOWALIK AMELIA, BURSAKOWSKA OLIWIA, WOLF AMELIA, SZCZEPANIAK NARINA, ZIELIŃSKA OLIWIA, SOWIŃSKA KLAUDIA, KRAWCZYK NADIA

Skład drużyny chłopców: BORCZYK ANTONI, SPÓR ANTONI, BRYŁA MAKSYMILIAN, MARCIŃKIEWICZ MAKSYMILIAN, JAKUB LESZCZYŃSKI, MIKUŚKIEWICZ MICHAŁ, BIENIEK KAJETAN, KUKLA MARCEL, WYWIÓRSKI WIKTOR