Apel starszej grupy wiekowej – 26.10.2016

26 października 2016

26 października odbył się apel starszej grupy wiekowej. Była to okazja do przedstawienia tegorocznego składu Samorządu Uczniowskiego pod przewodnictwem Piotrka Raduchowskiego i opieką Pani Bożeny Bieszczot. Był to również doskonały moment na prezentację osiągnięć naszych uczniów, szczególnie sportowców. W roli konferansjera zadebiutował Pan Stefan Kostecki, czyniąc to znakomicie. Zaprezentowali się nasi lekkoatleci i lekkoatletki oraz drużyna dziewcząt w halowej piłce nożnej z Dominiką Romaniuk na czele, jako królową strzelców tego turnieju. Pojawiła się Lena Ryszczyk zdobywając trzecie miejsce w konkursie plastycznym organizowanym przez Bank Spółdzielczy w Namysłowie. Wszystkim podziękował i pogratulował dyrektor szkoły Pan Piotr Lechowicz. Zwrócił on również uwagę uczniów na bezpieczeństwo na terenie szkoły i poszanowanie naszego wspólnego mienia.

Tomek Śniadecki