Szkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Namysłowie

Brązowi „MALI OLIMPIJCZYCY”

8 lutego 2017

8 lutego 2017 roku w Krapkowicach nasi MALI OLIMPIJCZYCY z klas czwartych rozgrywali, z powiedzeniem, finał wojewódzki w grach i zabawach zespołowych. Dwie startujące reprezentacje spisały się bardzo dobrze! DZIEWCZĘTA WYWALCZYŁY PIĄTE MIEJSCE, A CHŁOPCY WYSOKIE TRZECIE MIEJSCE W WOJEWÓDZTWIE!
Sam przebieg zawodów był pasjonujący, a końcowa klasyfikacja nie była znana do ostatniej konkurencji. Dziewczętom do pozycji na podium zabrakło zaledwie dwóch punktów, a chłopcy skończyli zawody z taką samą liczbą punktów co drugie miejsce i o tym, że stanęli na niższym stopniu podium niż ich rówieśnicy z Opola zadecydował punkt z regulaminu który mówi: przy jednakowych ilościach punktów o końcowej klasyfikacji decyduje większa ilość wywalczonych pierwszych miejsc. Chłopcy z PSP 16 Opole wygrali 3 razy, a nam ta sztuka udała się raz i to zadecydowało o tym, że na szyjach naszych uczniów zawisnął brązowy krążek.

Skład reprezentacji dziewcząt:
LIWIA SOBALAK
MARTYNA LEPKA
JULIA OTOLIŃSKA
MELANIA GRUDZIŃSKA
WIKTORIA SZEMRAJ
WIKTORIA BIŁYK
HANNA PIECZYKOLAN
DOMINIKA CIUPA
ZOFIA JANIAK
HANNA MICHALAK

Skład reprezentacji chłopców:
MICHAŁ KORCZYŃSKI
KAMIL DONCBACH
FRANCISZEK MARUSZAK
KAJETAN BURNECKI
JAKUB GĄSIOR
REMIGIUSZ STRAJCH
GRZEGORZ STĘPIEŃ
FILIP REMBIELAK
TOBIASZ SZOŁDRA
JAKUB MIŁEK

Opiekun: Stefan Kostecki
Wielkie gratulacje dla naszych reprezentantów i dla pana Stefana Kosteckiego, głównego „dyrygenta” naszego zespołu MAŁYCH OLIMPIJCZYKÓW!
PRAGNIEMY RÓWNIEŻ PODZIĘKOWAĆ PANU ANDRZEJOWI DONCBACHOWI, DZIĘKI KTÓREMU ZARÓWNO CHŁOPCY JAK I DZIEWCZĘTA MOGLI STRATOWAĆ W NOWYCH, PIĘKNYCH STROJACH, A PO TAK UDANYCH ZAWODACH UFUNDOWAŁ RÓWNIEŻ W NAGRODĘ PIZZĘ. SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!!!

 3,490 total views,  2 views today