Szkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Namysłowie

Druga próba mikrofonowa

14 lutego 2018

2 PRÓBA MIKROFONOWA

24 SZKOLNEGO FESTIWALU PIOSENKI

17 lutego 2018 r. (SOBOTA)

Próby odbywają się w świetlicy szkolnej

Proszę o przyniesienie podkładów muzycznych do piosenek na płytach CD lub pamięciach przenośnych.

GODZ. 9.00 – 9.45

Soliści klasy I
1. Zabiegła Izabela Ib Szybko
2. Smreczak Hanna Ia Rzeka marzeń
3. Wierzbicka Hania Ia Biedronka i czarny kot
4. Michałowska Anna Ib Tamta dziewczyna
5. Wdowik Julia Ib Miłość w Zakopanem

Zespoły klasa I

1. Tęczowe dziewczynki Ia A ja wolę moją mamę

GODZ. 9.45 – 10.00

Soliści klasy II

1. Wiecha Natasza IIa Płacze moje serce

Zespoły klasy II

2. Złoty Kot IIa Tańcz, tańcz, tańcz
3. Kolędowe dziewczyny IIa  ?
4. Rockowe Księżniczki IIa Nie miały aniołki

GODZ. 10.00  – 11.45

Soliści klasy III

1. Cebula Julia IIIa Przytul nas wielki świecie
2. Komar Hanna IIIb Zostań moją przyjaciółką
3. Imiełowska Sara IIIb Dłonie
4. Walczak Amelia IIIb Volta
5. Szapował Andżelika IIIc Leśnicy
6. Kowalczyk Emilia IIIc O czym marzą dzieci?
7. Pieczykolan Nina IIIc Szalone niespodzianki
8. Kierschnerova Karolina IIIc Zakręcona
9. Suszniak Lea IIIc Leśnicy
10. Piechota Paweł IIId Hallelujah
11. Jańczyk Aleksandra IIId A ja wole moja mamę
12. Świeboda Jagoda IIId Każdy ma jakiegoś bzika
13. Kocańda Aleksandra IIId Zabiorę brata na koniec świata
14. Brycka Rozalia IIId Zabiorę brata na koniec świata
15. Orlikowski Karol IIIe Urodziłem się w Polsce
16. Łukasiewicz Izabela IIIf Mundur, chusta
17. Sokołowska Martyna IIIc Niespodzianki

GODZ. 11.45  – 12.15

Zespoły klasa III

1. Super Girls IIIa Meluzyna
2. Super Mocne IIIb Bronię się
3. Niespodzianki IIIc ?
4. Kleks IIIc Witajcie w naszej bajce
5. Zaplatane dziewczyny IIId Zaplątani
6. Przyjaciółki IIId Tamta dziewczyna
7. Dwa klucze wiolinowe IIIf Kałużowy deszcz

GODZ. 12.15 – 12.55

Soliści klasy IV

1. Kowalik Amelia IVa Znak
2. Tomicki Wojciech IVb Bieszczadzki trakt
3. Kocot Maja IVb Wieczorny Walczyk
4. Lewandowski Kalina IVb Pod wiatr
5. Sarnowska Oliwia IVb Volta
6. Nalbert Wiktoria IVd Przyjaciółka
7. Kozan Zuzia IVc Ty i ja
8. Woźniak Amelia IVc Rude
9. Mikuśkiewicz Emilian IVc Krajka

GODZ. 12.55  – 13.20

10. Wojtakowska Hanna IVc Meluzyna
11. Korczyńska Anastazja IVc Kolędnicy, wędrownicy
12. Kryczka Helena IVe Piosenka drewnianych lalek
13. Porębska Kasia IVe Drzwi do kariery
14. Rabiega Łukasz IVe Hej sokoły

Zespoły klasa IV

1. Złote Róże IVa Krajka
2. Harcerki IVa Krajka
3. Cool Girls IVd Małe rzeczy
4. Ogniste Lisy Misie

GODZ. 13.20 – 14.30

Soliści klasa V

1. Kryczka Hanna Va Kapelusze
2. Wolska Julia Va Krajka
3. Antoszczuk Maciej Va Prababcia
4. Grudzińska Melania Vb S…..
5. Kowalczyk Amelia Vb Tydzień u fryzjera
6. Bula Klaudia Vb Marzenia się spełniają
7. Nowakowska Agata Vb Kolorowy wiatr
8. Antosik Mateusz Vb Dłonie
9. Baraz Melissa Vc Parasolki
10. Lepka Martyna Vc Pół kroku stąd
11. Michalak Hanna Vc Jestem tu
12. Poremba Maja Vd Drewniane lalki
13. Koncewicz Karolina Vd Pół kroku stąd
14. Nolbert Patrycja Va Bóg się mamo nie pomylił

GODZ. 14.30  – 14.45

Zespoły klasy V

1.

Music Va

Niech tylko ogień gra
2. Przyjaciółki Vb Moja planeta
3. Najlepsze przyjaciółki Vb Zostań moją przyjaciółką
4. Przyjaciółki IVa, Vc Kochana przyjaciółki
5. Kolorowe guziki Vc Krajka

GODZ. 14.45 – 15.15

Soliści klasy VI

1. Habrych Dominik VIa Lato, lato
2. Borgulat Lena VIa Pół kroku stąd
3. Adamczyk Monika VId Lato ucieka
4. Nawrot Zuzanna VIc He is We
5. Zwiernik Amelia VIc Lustro
Zespoły klasa VI
1. Kuzyneczki IVa, VIc Alleluja

GODZ. 15.15 – 15.30

Soliści klasy VII
1. Świerczyński Maksymilian VIIa Jesienna zaduma
2. Gąszczak Dorota VIIb Diamonds
Zespoły klasa VII
1. Tych Dwóch VIIa Makumba

 543 total views,  1 views today