DRUGA PRÓBA MIKROFONOWA 23 SZKOLNEGO FESTIWALU PIOSENKI

20 marca 2017

18 marca 2017 r. (sobota) w Szkole Podstawowej Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Namysłowie od godz. 9 do 17.30 odbyła się kolejna, druga próba mikrofonowa przed 23 Szkolnym Festiwalem Piosenki, najstarszej cyklicznej imprezy muzycznej organizowanej nieprzerwanie od 1994 roku na terenie Namysłowa. Organizatorzy imprezy zauważyli znaczny postęp w wykonaniach piosenek w porównaniu do wykonań sprzed tygodnia – i to bardzo cieszy i zapowiada wspaniałą ucztę muzyczną, którą już w najbliższą sobotę, 25 marca, będziemy mogli się rozkoszować. Dziękujemy dzieciakom za śliczne piosenki, a rodzicom i opiekunom- dziękujemy za okazane wsparcie młodym artystom. Życzymy wspaniałych wrażeń i sukcesów. Spotykamy się w sobotę o godzinie 9.00.

KazFiał