Szkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Namysłowie

Druga próba mikrofonowa 25 Festiwalu Piosenki

25 lutego 2019

2 PRÓBA MIKROFONOWA
25 SZKOLNEGO FESTIWALU PIOSENKI
2 marca 2019 r. (SOBOTA)
Próby odbywają się w świetlicy szkolnej
PROSZĘ O PRZYNIESIENIE PODKŁADÓW MUZYCZNYCH DO PIOSENEK NA PŁYTACH CD LUB PAMIĘCIACH PRZENOŚNYCH.

2 marca 2019 r. (SOBOTA)

GODZ. 10.00 – 11.00

Soliści klasy I
1. Ivanowa Lea Ic Czerwony Koralik
2. Kawecka Ludmiła Ib Najpiękniejsza w klasie
3. Admczak Natasza Ia Duszki leśne
4. Wejksznia Anastazja Ia Tamta dziewczyna
5. Sutowicz Oliwia Ic Tańcz, tańcz
6. Henel Blanka Ib Pół kroku stąd
7. Szachnowski Antoni Ia Piosenka naszych druhen
Zespoły klasa I
1. Kolorowe przyjaciółki Ib Zostań moją przyjaciółką
2. Kacze nutki Ib Kaczka dziwaczka

2 marca 2019 r. (SOBOTA)

GODZ. 11.00 – 11.45

Soliści klasy II

1. Szachnowski Stanisław IIa Nie cykali się
2. Bula Igor IIb Deszczowa muzyka
3. Kulka Katarzyna IIa Pół kroku stad
4. Wdowik Julia IIb Babcia
5. Zabiegła Izabela IIb Tamta dziewczyna
6. Smreczak Hanna IIa Pół kroku stąd

Zespoły klasy II

1. Śpiewające dziewczyny IIa Nie mów mi nie
2. Tęczowe dziewczyny IIa Havana
3. Magiczne dziewczyny IIa Anyone i want to be

 2 marca 2019 r. (SOBOTA)

GODZ. 12.00  – 12.15

Soliści klasy III

1. Małko Oliwier IIIa Wszystko dobrze
2. Wiecha Natasza IIIa Jestem, jaka jestem

2 marca 2019 r. (SOBOTA)

Zespoły klasa III

1. Stokrotki IIIa Nie mów mi nie

2 marca 2019 r. (SOBOTA)

GODZ. 12.15 – 13.15

Soliści klasy IV

1. Piechota Paweł IVd Krajka
2. Brycka Rozalia IVd A ja wolę swoją mamę
3. Suszniak Lea IVc Si t’étais là
4. Pieczykolan Nina IVc Krajka
5. Cebula Julia IVa Mała smutna królewna
6. Kowalczyk Emilia IVc Rzeka marzeń
7. Ogiela Hanna IVd Krajka
8. Chudaszek Milena IVc Piosenka leśników
9. Południak Zuzanna IVb Lustra
10. Niewiadoma Martyna IVb Krajka

2 marca 2019 r. (SOBOTA)

GODZ. 13.15  – 13.50

Zespoły klasa IV

1. Szalone harcerki IVd Piosenka naszych druhen
2. Śnieżynki IVe I nie mów mi nie
3. Czarne serca IVe Nie ma nas
4. Kłujące kaktusy IVc Kaktus
5. Wesołe nutki IVc Najpiękniejsza w klasie
6. Fashion girls IVb Byle jak

2 marca 2019 r. (SOBOTA)

GODZ. 14.00 – 15.30

Soliści klasa V

1. Kocot Maja Vb Zawsze gdzieś czeka ktoś
2. Wojtakowska Hania Vc Szybujemy do gwiazd
3. Nolbert Wiktoria Vd Krajka
4. Lasoń Amelia Vc Byle jak
5. Nawrot Paulina Va Kaktus
6. Baksalary Anna Va Malowany latawiec
7. Małańczuk Weronika Va Jest taki dzień
8. Kryczka Helena Ve Anyone i want to be
9. Porębska Katarzyna Ve Baśń
10. Żak Lena Vd Wszystko, czego dziś chcę.
11. Rabiega Łukasz Ve Dni, których nie znamy
12. Kowalik Amalia Va Pozwól mi utonąć
13. Lewandowski Kalina Vb Human
14. Marcinkiewicz Wiktoria Ve Bieszczady

Zespoły klasy V

1. Dwa plus pięć II/V Krajka
2. Śnieżna wataha Vd Męskie granie
3. Czarne gwiazdy Va Nie ma nas
4. Enememsy Vc Bieszczady

2 marca 2019 r. (SOBOTA)

GODZ. 15.30 – 16.30

Soliści klasy VI

1. Baraz Melisa VIc Rudy rydz
2. Kowalczyk Amelia VIb Nie bój się chcieć
3. Kaczmarek Jakub VIc Dozwolone od lat osiemnastu
4. Michalak Hania VIc Nie bój się chcieć
5. Wolska Julia VIa Obiecuję
6. Antosik Mateusz VIb Przetańczyć z tobą chcę całą noc
7. Szołdra Robert VIc Krajka
8. Grudzińska Melania VIb Kiedy nie śpią sny
9. Nowakowska Agata VIb Radość najpiękniejszych lat
10. Poremba Maja VId Pól kroku stąd
11. Nolbert Patrycja VIa Prosimy Was o uśmiech

Zespoły klasa VI

1. Music Via Nie mów mi nie
2. Super Trio VIc Bieszczady

2 marca 2019 r. (SOBOTA)

GODZ. 16.30 – 17.00

Soliści klasy VII

1. Zonzel Jakub VIId Radioactive
2. Janik Michał VIIa Zimno
3. Habrych Dominik VIIa Kołysanka dla nieznajomej

Zespoły klasa VII

1. Muzyczne siostry IIa/VIId Jesienna zaduma

 

 841 total views,  1 views today