Dzień Mamy i Taty w klasie IVa

3 czerwca 2015

26 maja to od dawna święto wszystkich Mam. W naszej klasie postanowiliśmy połączyć je ze świętem Taty, które przypada 23 czerwca. Z tej okazji przedstawiciele klasy podczas ostatniej wywiadówki zaprosili Rodziców na popołudniowe spotkanie przy kawie i ciastku.

Uroczystość rozpoczęła się przedstawieniem „Czerwony kapturek”, którym uczniowie wygrali XIX Szkolne Konfrontacje Artystyczne. Potem wychowawczyni klasy „przetestowała” wiedzę rodziców dotyczącą życia szkolnego ich pociech. Rodzice zdali test śpiewająco. Odpowiedzieli bezbłędnie na wszystkie pytania.

W drugiej części spotkania czwartoklasiści popisali się swymi umiejętnościami muzycznymi (Marek i Marcin Wełomańscy, Marek Mazurek), wokalnymi (Maja Mróz, Norbert Biliński) oraz recytatorskimi (Maks Świerczyński, Maks Lejczak, Nadia Nowak, Paweł Kowali, Magda Chrabańska, Sonia Szota, Maja Mróz,Kuba Walasik, Asia Dorożyńska, Klaudia Pasternak, Dawid Greloch, Weronika i Julia Rembielak).

Warto dodać, że spotkanie cieszyło się ogromnym powodzeniem nie tylko wśród rodziców dzieci z klasy IVa, sporo bowiem było starszego i młodszego rodzeństwa, koledzy a nawet babcia i dziadek jednego z uczniów. Wszyscy wyszli ze szkoły usatysfakcjonowani duchowo i cieleśnie, dzięki namiastce sztuki oraz wypiekom babć i uczniów.