Facebookowy konkurs #ZOSTAŃWDOMU dobiegł końca!

25 maja 2020

Dziękujemy wszystkim uczniom za zgłoszenia do Facebookowego konkursu. Każdy z uczestników pokazał swoje aktywności, zainteresowania i swój indywidualny sposób na spędzanie wolnego czasu. Dzięki temu internauci zobaczyli, że czas w domu można spędzić bardzo kreatywnie i różnorodnie. Mamy nadzieję, że przesłane przez naszych uczniów zdjęcia zainspirowały innych do zrobienia czegoś ciekawego. Konkurs przebiegał bardzo dynamicznie, a śledzenie ilości reakcji na konkursowe zdjęcia było bardzo emocjonujące. Kiedy wybiła godzina 00:00 podsumowaliśmy wyniki konkursu, na które decydujący wpływ miała ilość lajków, czyli reakcji LUBIĘ TO! pod zdjęciami. Gratulujemy zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom wspaniałych wyników i świetnych pomysłów na spędzanie czasu w domu! Dla zwycięzców będą czekać nagrody, a dla wszystkich uczestników konkursu pamiątkowe dyplomy na Waszych skrzynkach mailowych!