Finał Mistrzostw Województwa w Piłce Nożnej Halowej

10 grudnia 2018

Piłkarki SP4 udały się do pobliskiego Wołczyna, aby tam rywalizować w Mistrzostwach Województwa w Piłce Nożnej Halowej. Rywalki z najwyższej półki bo to szkoły, które specjalizują się w tej dyscyplinie sportowej. SP 6 Brzeg, SP 3 Prudnik i gospodynie z Wołczyna. Dla naszych dziewczyn bycie w tym zacnym gronie to ogromny sukces, a trenerzy wymienionych wyżej drużyny byli pod wrażenie, że w półfinale nasze dziewczęta ograły zawodniczki z Nysy.
Co do turnieju to po walce w każdym meczu, dwoma kontuzjami (nasza liderka zespołu Dominika Romaniuk w pierwszym meczu doznała kontuzji na tyle poważnej, iż nie była w stanie dalej kontynuować zawodów), dziewczęta zajmują ostatecznie 4 miejsce.
Mini to wiele brawa należą się całej drużynie za walkę i poświęcenie w każdym meczu.
Skład naszych dziewcząt:
Dominika ROMANIUK