Namysłowskie Błonia – finały powiatowe w sztafetowych biegach przełajowych 2015

18 października 2015

2 października 2015 r na „Błoniach namysłowskich” zostały rozegrane finały powiatowe w sztafetowych biegach przełajowych. Zarówno u dziewcząt tak i u chłopców do zawodów przystąpiły po dwie ekipy tj. nasze sztafety z SP4 oraz sztafety z SP3.

Dziewczyny z SP4 bez problemów wygrały swój bieg,  z dużą przewaga nad rywalkami. Więcej emocji przyniósł wyścigu chłopców, gdzie to po emocjonującej końcówce na ostatnich metrach zawodnicy z SP4 wyszarpali zwycięstwo.

Wszystkie drużyny zakwalifikowały się do finałów wojewódzkich, które zostaną rozegrane 14 października w Oleśnie.

Nasze sztafety wystąpiły w składzie:

Dziewczęta: Milena Stocka, Joanna Dorożyńska, Amelia Małko, Emilia Matłosz, Jana Jacyniuk, Oliwia Wywiórska, Jagoda Michalak, Nadia Nowak i Aleksandra Tomicka.

Chłopcy: Krystian Krakowiak, Błażej Huck, Oliwier Leszczyński, Kacper Pacholik, Paweł Kowalik , Michał Piekarek, Piotr Raduchowski, Antonii Paradowski i Wojtek Teaodorowski.

Do zawodów naszych uczniów przygotowali: Pan Zygmunt Mikuśkiewicz – dziewczęta, Pan Janusz Czapla – chłopcy.

Stefan Kostecki