„Kolędowe ostatki” w PSM w Namysłowie

1 lutego 2024
Dziś, 1 lutego 2024 r. w sali koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Namysłowie odbył się uroczysty koncert „KOLĘDOWE OSTATKI”.
W koncercie udział wzięli:
– Chór „MUNDI”,
– Diana Lebiedewicz,
– Big-Band PSM,
– zespół wokalny GAMA z SP4 pracujący pod kierunkiem Kazimierz Fiała
(Blanka Bożek, Nadia Bender, Milena Wypych, Zuzia Klimczak, Kasia Adamczyk, Hanna Smreczak, Natasza Wiecha )
– Studio Piosenki z NOK-u pracujące pod kierunkiem p. Ryszard Radomiński
( Vira Yaremchuk, Wiktoria Balcerzak, Karolina Olbrychowska, Patryk Dybka )
– Marcin Kozieł z uczniami
( Franciszek Lamch z SP4, Wiktor Jakubik, Mikołaj Tyszecki),
– Old Sounds,
– zespół skrzypcowy pracujący pod kierunkiem p. Ewy Narudzkiej
( Aleksandra Kisiel, Katarzyna Kulka z SP4, Michalina Szeliga, Urszula Tusk, Susanna Szymańska, Hanna Tyszecka, Karolina Gazdecka )

Uczniowie SP4 z WOŚP

28 stycznia 2024
Nasza szkolna ekipa wolontariuszy oraz zespół GAMA robili dzisiaj wielkie rzeczy! Razem wsparliśmy 32. finał WOŚP, dając z siebie wszystko dla tych, którzy potrzebują pomocy.
Dziękujemy serdecznie naszym niezastąpionym uczniom!
Wasza bezinteresowna praca i zaangażowanie sprawiają, że nasza społeczność kwitnie. Jesteście nie tylko pomocą, ale również iskrą, która rozpala dobroć. A WOŚP NIECH GRA DO KOŃCA ŚWIATA I O JEDEN DZIEŃ DŁUŻEJ….

GAMA na Jarmarku Bożonarodzeniowym

17 grudnia 2023
Dziś, 17 grudnia 2023 r. , na namysłowskim Rynku już drugi dzień rozbrzmiewały kolędy i pastorałki podczas JARMARKU BOŻENARODZENIOWEGO – „NAMYSLOWSKIE BETLEJEM”. Nie zabrakło na scenie także uczniów z naszej szkoły. Jak zwykle, od wielu lat, nasz szkolny zespół wokalny GAMA miał zaszczyt wziąć udział w tym świątecznym koncercie. Dziewczęta z GAMY zaprezentowały 3 kolędy w nowoczesnych aranżacjach.

Występ GAMY

13 grudnia 2023
Dziś, 13 grudnia 2023 r. , nasz szkolny zespół wokalny GAMA działający pod kierunkiem p. Kazimierza Fiały miał zaszczyt wziąć udział w spotkaniu opłatkowym Namysłowskiego Stowarzyszenia Diabetyków, które odbyło się w kawiarni INKA.
GAMA w obecność licznie zgromadzonych gości wśród których był obecny także Starosta Powiatu Namysłowskiego p. Konrad Gęsiarz – zaprezentowała kilka kolęd w nowoczesnej aranżacji.

Świąteczny występ GAMY

8 grudnia 2023
Dziś, 8 grudnia 2023 r. na rynku namysłowskim nasz szkolny zespół wokalny GAMA pracujący pod kierunkiem p. Kazimierza Fiały zaprezentował piosenki świąteczne i kolędy podczas wigilii nazwanej „STOŁÓWKI POD CHMURKĄ” dla podopiecznych Ośrodka Pomocy Społecznej w Namysłowie i osób potrzebujących z terenu naszej Gminy.
Spotkanie odbyło się w obecności Burmistrza miasta p. Bartłomieja Stawiarskiego, zastępcy Burmistrza p. Eweliny Moniuszko – Czuczwary i Dyrekcji OPS: p. Katarzyny Jóźwiak i p. Malwiny Jabłońskiej.

Gościnny występ GAMY

20 kwietnia 2023
Dziś, 20 kwietnia, nasz szkolny zespół wokalny GAMA wystąpił gościnnie podczas IX FESTIWALU PIOSENKI DZIECIĘCEJ „Śpiewać każdy może” dzieci z Przedszkoli Gminy Namysłów jaki odbył się w Przedszkolu Integracyjnym w Namysłowie.
Gama zaprezentowała kilka piosenek turystycznych.
Serdecznie dziękujemy dyrekcji przedszkola za zaproszenie naszego zespołu
Zespół GAMA od 1991 r. prowadzi Kazimierz Fiała.

31 FINAŁ WOŚP Z SP4 NAMYSŁÓW

30 stycznia 2023
Tradycyjnie jak co roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy nie mogła grać bez uczniów z „czwórki”. 31. Finał WOŚP zagrał 29 stycznia 2023 roku pod hasłem: Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich – małych i dużych! Nasi wolontariusze otworzyli swoje serca i tą zimną niedzielę spędzili na zbieraniu pieniędzy do oznakowanych puszek. Na ten dzieńc od dawna, a przygotowaniem wolontariuszy zajęły się panie ze Szkolnego Wolontariatu: Adriana Włodarczyk i Anna Toch – Pasiar. Wspólnymi siłami uczniowie z naszej szkoły nazbierali  6427,90 zł – to wspaniały wynik, który pokazuje jak wielkie serca mają ludzie dookoła nas.

GAMA na Wojewódzkim Festiwalu Pieśni Patriotycznej

24 października 2022

22 października 2022 r. zespół wokalny GAMA prowadzony wspólnie przez Szkołę Podstawową Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Namysłowie i Namysłowski Ośrodek Kultury uczestniczył w eliminacjach do 26. Wojewódzkiego Festiwalu Pieśni Patriotycznej ?? TOBIE POLSKO ??.
Impreza od początku swojego istnienia jest objęta patronatem honorowym Marszałka Województwa Opolskiego i Wojewody Opolskiego.