Złoty „Liść Dębu” dla zespołu GAMA

20 maja 2018

12 maja 2018 r. zespół wokalny GAMA ( SP 4 Namysłów & NOK ) wziął udział w XIX Wojewódzkim Festiwalu Artystycznym „Liść Dębu” w Dąbrowie Niemodlińskiej. Wśród 8 zespołów w kat. klas 4-6 GAMA okazała się najlepsza i zdobyła 1 miejsce za wykonanie piosenki „Wędruj z nami”. Jury postanowiło zespołowi przyznać dodatkową nagrodę – nagrodę Marszałka Województwa Opolskiego. Instruktor zespołu, Kazimierz Fiała otrzymał nagrodę Filharmonii Opolskiej. Zespół wystąpił w składzie: Monika Adamczyk, Amelia Kowalczyk, Julia Cebula, Natalia Nowak, Mateusz Antosik, Maja Kocot, Amelia Zwiernik i Dorota Gąszczak. Gratulujemy młodym artystom i ich opiekunowi.

485 total views, no views today

24 Szkolny Festiwal Piosenki – podsumowanie

12 marca 2018

24 lutego 2018 r. roku w Szkole Podstawowej nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Namysłowie odbył się kolejny, 24. SZKOLNY FESTIWAL PIOSENKI – najstarsza tego typu impreza muzyczna na terenie Namysłowa i chyba w woj. opolskim. W tegorocznej edycji festiwalu wzięło udział 56 podmiotów wykonawczych (44 solistów i 12 zespołów) , w których śpiewało 70 młodych artystów. Wszyscy występujący otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody rzeczowe ufundowane przez Radę Rodziców SP4.

792 total views, 3 views today

I miejsce GAMY w Gminnym etapie XV Wojewódzkiego Konkursu Pieśni Patriotycznej

25 października 2017

25 października 2017 r. w auli Liceum Ogólnokształcącego w Namysłowie odbył się etap powiatowy XV Wojewódzkiego Konkursu Pieśni Patriotycznej. Do konkursu zgłosiły się zespoły i soliści z namysłowskich szkół. Jury w składzie: mgr Róża Gerlach (przew.), mgr Barbara Krakowiak i mgr Marcin Mysiorek postanowiło w kategorii szkół podstawowych pierwsze miejsce przyznać zespołowi GAMA prowadzonemu przez Kazimierza Fiałę pod patronatem Szkoły Podstawowej Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Namysłowie i Namysłowskiego Ośrodka Kultury.

553 total views, 1 views today

„GAMA” W RADIU OPOLE I NA DESKACH AMFITEATRU OPOLSKIEGO.

5 czerwca 2017

30 maja 2017 roku zespół wokalny GAMA prowadzony wspólnie przez Szkołę Podstawową Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Namysłowie i Namysłowski Ośrodek Kultury wraz z instruktorem Kazimierzem Fiałą odbył kolejną, bo już trzecią, sesję nagraniową w Studiu „M” Radia Opole. Sesja nagraniowa była dodatkową nagrodą za zwycięstwo w Wojewódzkich Konfrontacjach Muzycznych organizowanych przez Młodzieżowy Dom Kultury w Opolu.

515 total views, no views today

„Złoty liść dębu” zdobyty przez zespoł GAMA!

15 maja 2017

13 maja 2017 r. w Dąbrowie Niemodlińskiej odbył się 18. Wojewódzki Festiwal Artystyczny „Liść dębu”. Zespół wokalny GAMA prowadzony wspólnie przez Szkołę Podstawową Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Namysłowie i Namysłowski Ośrodek Kultury za wykonanie piosenki z repertuaru Haliny Frąckowiak pt:”Jak pięknie by mogło być” otrzymał 1 MIEJSCE i „ZŁOTY LIŚĆ. DĘBU”.

511 total views, no views today

Sukcesy na I Namysłowskim Festiwalu Artystycznym

12 maja 2017

11 maja 2017 r. w sali widowiskowej Namysłowskiego Ośrodka Kultury odbył się I Namysłowski Festiwal Artystyczny (cz.1.-wokaliści).W imprezie wzięły udział zespoły i soliści ze szkół podstawowych,gimnazjów i szkół średnich z gminy Namysłów. Poczynania młodych piosenkarzy oceniało jury w składzie: Grażyna Przybył, Alicja Danuta Oklularczyk i Agnieszka Kienderowicz. Szkołę Podstawową Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Namysłowie reprezentowali soliści (Helena Kryczka,Emilia Kowalczyk,Emilian Mikuśkiewicz, Julia Cebula, Maja Kocot)

436 total views, no views today

Zespół GAMA i Wielka Orkiestra

10 stycznia 2016

10.01.2016 r. zespół wokalny GAMA prowadzony wspólnie przez Szkołę Podstawową Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi i Namysłowski Ośrodek Kultury – już 22 raz wziął udział w FINALE WOŚP , który odbył się w sali widowiskowej NOK-u.

368 total views, no views today