Szkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Namysłowie

GODZINY KONSULTACJI NAUCZYCIELI

GODZINY KONSULTACJI NAUCZYCIELI KLAS I-III

klasa Imię i nazwisko nauczyciela poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
Ia Alina Mikuśkiewicz 10.00 – 12.00 10.00 – 12.00 10.00 – 12.00 10.00 – 12.00 10.00 – 12.00
Adriana Włodarczyk 10.00 – 12.00 10.00 – 12.00 10.00 – 12.00 10.00 – 12.00 10.00 – 12.00
Ib Elżbieta Hnat 10.00 – 12.00 10.00 – 12.00 10.00 – 12.00 10.00 – 12.00 10.00 – 12.00
Ic Beata Moskal – Wilk 10.00 – 12.00 10.00 – 12.00 10.00 – 12.00 10.00 – 12.00 10.00 – 12.00
IIa Anita Chwedczuk

Violetta Gabriel

10.00 – 12.00

10.00 – 12.00

10.00 – 12.00

10.00 – 12.00

10.00 – 12.00

10.00 – 12.00

10.00 – 12.00

10.00 – 12.00

10.00 – 12.00

10.00 – 12.00

IIb Dorota Habrych 10.00 – 12.00 10.00 – 12.00 10.00 – 12.00 10.00 – 12.00 10.00 – 12.00
IIc Kamila Wajs

Małgorzata Ilnicka-Wołoszyn

10.00 – 12.00

10.00 – 12.00

10.00 – 12.00

10.00 – 12.00

10.00 – 12.00

10.00 – 12.00

10.00 – 12.00

10.00 – 12.00

10.00 – 12.00

10.00 – 12.00

IIIa Lidia Wągrowska

Joanna Sokołowska-Kowalczyk

10.00 – 12.00

10.00 – 12.00

10.00 – 12.00

10.00 – 12.00

10.00 – 12.00

10.00 – 12.00

10.00 – 12.00

10.00 – 12.00

10.00 – 12.00

10.00 – 12.00

IIIb Elżbieta Nowakowska 10.00 – 12.00 10.00 – 12.00 10.00 – 12.00 10.00 – 12.00 10.00 – 12.00
Natalia Konefał (j. angielski) 13:00 – 14.00 II a 13:00 – 14.00 II b 13:00 – 14.00 II c 13:00 – 14.00 III a 13:00 – 14.00 III b
Wiesława Golisz 9.00 – 10.00 Ic 10.00 – 11.00 Ic

GODZINY KONSULTACJI NAUCZYCIELI 

Aleksandra Głowacka codziennie od 11.00 do 12.00
Małgorzata Putowska codziennie od 10:00 do 11:00
Monika Kozub konsultacje biblioteka szkolna codziennie 12-14
konsultacje język polski – poniedziałek 11-12 wtorek 10-12
Karolina Zabłocka – psycholog codziennie od 9:00 do 13:00
Kazimierz Fiała codziennie od 13:00 do 15:00
Paulina Bober codziennie od 13:00 do 15:00
Ewa Jaruszewicz czwartek – 10.00 – 12.00, piątek – 10.00-11.00
Ilona Górecka poniedziałek 10.00-11.00, wtorek 11.00-12.00, środa 10.00-11.00
Tomek Śniadecki cały tydzień. Najlepszy kontakt pod adresem e-mail tsniadecki@gmail.com
Justyna Wojnarska poniedziałek godz 11.00-12.00 wtorek godz 10.00-12.00 piątek 9.00-11.00
Beata Kozieł poniedziałek godz 13.00-14.00 środa godz 13.00-14.00 czwartek 13.00-14.00
Krystyna Werbicka-Wołczańska codziennie w godz. 12:00-12:45
Patrycja Wertepna poniedziałek 12.00-13.00, czwartek 12.00-13.00
Barbara Gadomska wtorek 17.00-18.00 środa 13.00-14.00 piątek 10.00 – 11.00
Aleksandra Oleksak poniedziałek ,wtorek, środa: od 13.00  -13.45
Małgorzata Golisz klasa 8 a i d środa od 11 do 11:45
klasa 6b – czwartek od 9 do 9:45
klasa 6a- wtorek od 11 do 11:45
Maria Kosakiewicz codziennie od 11.00 do 12.00
Iwona Żak-Głód codziennie 9.30-11.30
Barbara Kraus poniedziałek 9.00-12.00 1b, 5e 8b wtorek 10.00-13.00 6b, 7c, 8b

 717 total views,  4 views today