I miejsce GAMY w Gminnym etapie XV Wojewódzkiego Konkursu Pieśni Patriotycznej

25 października 2017

25 października 2017 r. w auli Liceum Ogólnokształcącego w Namysłowie odbył się etap powiatowy XV Wojewódzkiego Konkursu Pieśni Patriotycznej. Do konkursu zgłosiły się zespoły i soliści z namysłowskich szkół. Jury w składzie: mgr Róża Gerlach (przew.), mgr Barbara Krakowiak i mgr Marcin Mysiorek postanowiło w kategorii szkół podstawowych pierwsze miejsce przyznać zespołowi GAMA prowadzonemu przez Kazimierza Fiałę pod patronatem Szkoły Podstawowej Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Namysłowie i Namysłowskiego Ośrodka Kultury. Zespół zaprezentował w aranżacji trzygłosowej pieśń pt: „Warszawianka”. Wkrótce przed zespołem wyjazd do Opola na etap wojewódzki. Gratulacje dla młodych artystów i ich opiekuna i oczywiście życzymy sukcesu w Opolu.