II MIĘDZYSZKOLNY FESTIWAL PIOSENKI „Razem z piosenką”

29 kwietnia 2016

28 kwietnia 2016 r. w sali widowiskowej NOK-u w Namysłowie – odbył się II MIĘDZYSZKOLNY FESTIWAL PIOSENKI „Razem z piosenką” zorganizowany przez Gimnazjum Nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Namysłowie i Namysłowski Ośrodek Kultury.

Swoje talenty wokalne zaprezentowali soliści, zespoły ze szkół podstawowych, z gimnazjów i ze szkół ponadgimnazjalnych gminy Namysłów. Zmagania młodych artystów oceniało jury w składzie: Grażyna Przybył, Alicja Danuta Okularczyk i Marcin Piekarek.Szkoła Podstawowa Nr 4 z Oddziałami Integracyjnym w Namysłowie do festiwalu przygotowała 10 podmiotów wykonawczych (2 zespoły i 8 solistów).

1 MIEJSCE w kat. zespołów wokalnych kl.4-6 zdobył zespół GAMA pracujący pod kierunkiem Kazimierza Fiały, który zaprezentował piosenkę z repertuaru zespołu Wartaki pt: „Dzisiaj tu,jutro tam „.

1 MIEJSCE w kat. solistów kl.1-3 zdobyła Melissa Baraz za wyk. piosenki „Mucha w mucholocie”.

2 MIEJSCE zdobył zespół KWACZĄCE TRIO (Amelka Kowalczyk,Hania Pieczykolan,Klaudia Bula) za wyk. piosenki pt: „Szła kaczuszka”.

Nagrodzeni wykonawcy otrzymali pamiątkowe dyplomy, nagrody rzeczowe oraz upominkowe talony.