INFORMACJA DLA UCZNIÓW PRZYSTĘPUJĄCYCH DO PRÓBNEGO EGZAMINU ÓSMOKLASISTY

29 marca 2020

Witam Was drodzy uczniowie. Bardzo cieszę się, że wielu z Was zdecydowało się na  przystąpienie do próbnego Egzaminu Ósmoklasisty. Przesyłam krótką instrukcję przebiegu egzaminów w trzech kolejnych dniach. To doskonała  okazja, aby sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności mimo tych szczególnych warunków w jakich przyszło nam funkcjonować.  W imieniu dyrekcji, wszystkich nauczycieli uczących, życzę wam powodzenia i osiągnięcia jak najlepszych wyników.

1. 30, 31 marca i 01 kwietnia 2020 r. przed godziną 9:00 pobieracie arkusz egzaminacyjny z danego przedmiotu oraz dodatkowo w środę 1 kwietnia nagranie w formacie mp3 do zadań na rozumienie ze słuchu w arkuszach z języka angielskiego, które udostępnione będą na stronie internetowej Centralnej Komisji Egzaminacyjnej (cke.gov.pl) lub Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej we Wrocławiu (www.oke.wroc.pl)

2.Czas trwania egzaminów.

30 marca  (poniedziałek) godz. 9:00 – j. polski; czas trwania 120 min. tj. do godz. 11:00

31 marca  (wtorek) godz. 9:00 – matematyka; czas trwania 100 min. tj. do godz.10:40

01 kwietnia (środa) godz. 9:00 – języki angielski; czas trwania 90 min. tj. do godz.10:30

• Uczniowie posiadający dostosowanie polegające na wydłużeniu czasu pracy do 50% czasu piszą odpowiednio dłużej tj. z j. polskiego o 60 min., z matematyki o 50 min., z języka angielskiego o 45 min.
  • Przekazywanie wyników.

Przesyłanie rozwiązań następuje w dniu przeprowadzenia egzaminu,  do 30 min. po czasie zakończenia egzaminu, na wskazaną pocztę e-mail: szkola@sp4namyslow.onmicrosoft.com

3.Informację z rozwiązaniami zadań proszę przesłać w formie:

• w pliku w edytorze tekstów;
  • na wydruku /scan, zdjęcie/
  • korzystając z karty odpowiedzi, która będzie zamieszczona na stronie razem z arkuszem (plik edytowalny, w którym odpowiedzi będzie można zapisać komputerowo albo odręcznie);
  • na zwykłej kartce papieru, numerując kolejno rozwiązywane zadania /scan, zdjęcie/

4.W razie jakichkolwiek problemów proszę o telefoniczny kontakt z dyrektorem szkoły tel. 668 529 997

5.O terminie przekazania Wam wyników poinformuję w najbliższy czasie.

Uczniowie piszący egzamin w tych trzech dniach są zwolnieni z zajęć i zadań domowych, a pozostali uczniowie uczestniczą w zajęciach na dotychczasowych warunkach.

Powodzenia

dyr. Piotr Lechowicz