Informacja o zimowisku 2017

9 lutego 2017

Informacja o zimowisku organizowanym w Szkole Podstawowej nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Namysłowie w roku szkolnym 2016/2017

Zajęcia zimowiska odbywać się będą w terminie:
13.02.2017– 17.02.2017 w godz. 9.00-16.00
Uczestnicy przychodzą do szkoły po śniadaniu o godz. 9.00. W pierwszym dniu do świetlicy szkolnej, w następnych dniach do przydzielonych pomieszczeń.
– od godz. 9.00 do 13.00 odbywać się będą zaplanowane zajęcia
– godz. 13.00 –13.30 ciepły posiłek w stołówce szkolnej /zapewnia szkoła/
– godz.13.30 – 15.45 zajęcia programowe.
Rodzice powinni zaopatrzyć dziecko w II śniadanie oraz picie.
Odbiór dziecka godz. 15.45-16.00
W przypadku, kiedy dziecko samodzielnie ma wracać do domu, należy w pierwszym dniu zimowiska dostarczyć wychowawcy pisemne oświadczenie z dopiskiem: biorę odpowiedzialność za samodzielny powrót mojego dziecka z zajęć zimowiska do domu.

Uwaga ważne !!!

W piątek 17.02.2017roku uczestnicy zimowiska wyjeżdżają na wycieczkę do Wrocławia. Proszę w tym dniu zaopatrzyć dziecko w tabletki jeżeli źle znosi jazdę autokarem oraz punktualnie przyprowadzić dziecko do szkoły. Na wyjazd dla uczestnika zapewniamy sok, oraz owoc /banan/, a po powrocie ciepły posiłek /obiad/.
W programie zimowiska między innymi:
Warsztaty zimowe w Namysłowskiej Izbie Regionalnej
Ferie na wesoło – zajęcia w Bibliotece Miejskiej w Namysłowie
Zabawy, konkursy, turnieje
Warsztaty plastyczne, muzyczne,
Zajęcia rekreacyjno- sportowe,
Wycieczka do Wrocławia /zwiedzanie wystawy – Świat klocków LEGO,
Seans filmowy w kinie HELIOS – film pt.: „ LEGO BATMAN”/.
Uwaga !!! Na zimowisko dzieci przynoszą strój sportowy oraz piórnik z wyposażeniem.