KOMUNIKAT DYREKTORA SZKOŁY ORGANIZACJA PRACY SZKOŁY OD 26 MAJA 2020- 07.06.2020

24 maja 2020

Drodzy Rodzice i Uczniowie.

W związku z możliwością realizacji od 25.05.2020 r.  niektórych zajęć  na terenie szkoły, informuję, że od 26 maja 2020 r. /wtorek/ rozpoczynamy realizację następujących form:

1/  Zajęcia opiekuńczo- wychowawcze  z zajęciami edukacyjnymi dla klas I- III. Szczegółowe zasady organizacji zajęć, wymagania formalne i  zasady bezpieczeństwa obowiązujące w trakcie zajęć,  rodzice uczniów, którzy zadeklarowali udział dzieci w zajęciach  otrzymali na pocztę  poprzez platformę Librus.

 227 total views

Komunikat dla rodziców uczniów klas I-III

13 maja 2020

Drodzy Rodzice i Uczniowie klas I-III

            W związku z decyzją rządu przywracającą możliwość organizacji na terenie szkoły zajęć opiekuńczo- wychowawczych z elementami zajęć dydaktycznych dla uczniów klas I-III od 25 maja 2020 r. , proszę o informację o chęci skorzystania przez Państwa z tej formy zajęć. Równolegle odbywać się będą zajęcia w dotychczasowej formie zdalnej dla uczniów, którzy pozostaną w domach.

Informację zawierającą: imię i nazwisko ucznia/uczniów, klasa, dni i godziny, w których dzieci korzystałyby z zajęć, proszę przesyłać poprzez platformę LIBRUS na konto dyrektora szkoły, wicedyrektora szkoły, e-mailem na pocztę elektroniczną szkoły / sp4.namyslow@interia.pl/ lub telefonicznie /77 4100 266/ w terminie do piątku- 15.05.2020 r. w godzinach od 8:00- 15:00.

            Informacje te są dla nas niezbędne do zaplanowania i organizacji zajęć. O szczegółowych formach i planach zajęć, zasadach bezpieczeństwa i wymaganiach organizacyjnych poinformujemy Państwa po otrzymaniu informacji zwrotnej o liczbie chętnych. W razie pytań proszę pisać lub dzwonić.

 

 Z wyrazami szacunku, pozdrawiam

Dyrektor Szkoły

Piotr Lechowicz

 178 total views

WAŻNE INFORMACJE

26 kwietnia 2020

Drodzy Rodzice i Uczniowie

            W związku z kolejnym przedłużeniem zamknięcia szkół do 24 maja 2020 r. , od poniedziałku 27.04. 2020 r.  nauka kontynuowana będzie na dotychczasowych  zasadach i wg ustalonego planu zajęć na czas nauczania zdalnego.

            W imieniu dyrekcji wszystkich wychowawców i nauczycieli uczących dziękujemy Państwu i Wam drodzy uczniowie za dotychczasową współpracę, wsparcie, pomysłowość i  życzliwość. Doceniamy Wasze zaangażowanie, rozumiemy trudności  i problemy na jakie napotykacie i jesteśmy pełni uznania dla poświęcenia i wysiłku wkładanego w naszą codzienną  wspólną pracę. Jestem przekonany że nadal wspólnie uda nam się przetrwać w bardzo dobrej atmosferze, zdrowiu i z dobrym efektem ten trudny czas.

 796 total views

DZIEŃ TRZECI PRÓBNEGO EGZAMINU

1 kwietnia 2020

Drodzy Ósmoklasiści
Zakończyliście próbny Egzaminy Ósmoklasisty. Cieszę się, że wielu z Was przystąpiło do egzaminu: z języka polskiego – 25, z matematyki- 29 i z języka angielskiego- 27 uczniów. Jeszcze raz dziękuję Wam, że podjęliście się tego wyzwania mimo wielu trudności i szczególnych warunków. Na pewno wasze zaangażowanie zostanie przez nas dodatkowo docenione.
Tak jak pisałem Wam wcześniej, rozwiązania wszystkich trzech arkuszy z języka polskiego, matematyki i j. angielskiego zostaną opublikowane 8 kwietnia 2020 r. Przekazanie Wam wyników planujemy w pierwszym tygodniu maja.
Jeszcze klika dni mobilizacji i przerwa świąteczna. Spokojnej, wreszcie dobrze przespanej nocy.

Pozdrawiam
Dyrektor Piotr Lechowicz

Uwaga! Lista uczniów, których prace dotarły pod wskazany adres została wysłana do Was w wiadomości na Librusie.

 87 total views

Dzień drugi próbnego egzaminu

31 marca 2020

Drodzy Ósmoklasiści.
Za nami kolejny dzień próbnych egzaminów. Cieszę się, że wielu z Was przystąpiło do egzaminu z  matematyki. Dotarły do nas wasze prace, jeżeli ktoś wysłał a nie ma go na liście uczniów, od których otrzymaliśmy prace prosimy o wiadomość.
Zapraszamy jutro na ostatni egzamin z języka angielskiego. Wszystkie zasady przeprowadzenia egzaminu tak jak w dniu dzisiejszym. Dodatkowo pamiętajcie o pobraniu pliku mp3 do części dotyczącej rozumienie tekstu słuchanego. Do egzaminu mogą przystąpić wszyscy chętni, bez względu na to czy brali udział w egzaminie z języka polskiego.
Rozwiązania wszystkich trzech arkuszy z j. polskiego, matematyki i j. angielskiego zostaną opublikowane 8 kwietnia 2020 r. O wynikach poinformuję was w pierwszym tygodniu maja,

Powodzenia języku angielskim
Good luck!

Uwaga! Lista uczniów, których prace dotarły pod wskazany adres została wysłana do Was w wiadomości na Librusie.

 77 total views

Dzień pierwszy próbnego egzaminu

30 marca 2020

Drodzy Ósmoklasiści
Za nami pierwszy dzień próbnych egzaminów. Cieszę się, że wielu z Was przystąpiło do pierwszego egzaminu z języka polskiego. Świetnie poradziliście sobie z techniczną stroną egzaminu i jestem przekonany, że z merytoryczną również. Dotarły do nas Wasze prace. Jednak jeżeli ktoś wysłał odpowiedzi, a nie ma go na liście uczniów, od których otrzymaliśmy prace, prosimy o wiadomość.
Zapraszamy jutro na egzamin z matematyki. Wszystkie zasady przeprowadzenia egzaminu takie same jak w dniu dzisiejszym. Do egzaminu mogą przystąpić wszyscy chętni, bez względu na to czy brali udział w egzaminie z języka polskiego.

Powodzenia na matematyce.
Dyrektor szkoły Piotr Lechowicz

Uwaga! Lista uczniów, których prace dotarły pod wskazany adres została wysłana do Was w wiadomości na Librusie.

 293 total views

INFORMACJA DLA UCZNIÓW PRZYSTĘPUJĄCYCH DO PRÓBNEGO EGZAMINU ÓSMOKLASISTY

29 marca 2020

Witam Was drodzy uczniowie. Bardzo cieszę się, że wielu z Was zdecydowało się na  przystąpienie do próbnego Egzaminu Ósmoklasisty. Przesyłam krótką instrukcję przebiegu egzaminów w trzech kolejnych dniach. To doskonała  okazja, aby sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności mimo tych szczególnych warunków w jakich przyszło nam funkcjonować.  W imieniu dyrekcji, wszystkich nauczycieli uczących, życzę wam powodzenia i osiągnięcia jak najlepszych wyników.

 367 total views

OD PSCHOLOGA …..słów kilka…

29 marca 2020

Okres kwarantanny/ciągłego przebywania w domu jest i będzie trudny. Dla wszystkich: bycie praktycznie non stop w domu (tu szczególnie wspieram rodziców mieszkających w bloku, bez dostępu do ogrodu ), w rutynie jest uciążliwe. Wszyscy jesteśmy istotami społecznymi- potrzebujemy spotkań, wyjść z domu. Rutyna nas przytłacza, cztery ściany mogą skutecznie obniżać nastrój.

 266 total views,  1 views today

KOMUNIKAT DLA UCZNIÓW I RODZICÓW KLAS VIII W SPRAWIE PRÓBNEGO EGZAMINU ÓSMOKLASISTY

27 marca 2020

Zachęcamy wszystkich uczniów klas VIII do wzięcia udziału w organizowanym przez Centralną Komisję Egzaminacyjną próbnym Egzaminie Ósmoklasisty. Egzamin odbędzie się w dniach 30, 31 marca i 01 kwietnia 2020 r. Udział w egzaminie jest dobrowolny. Prosimy zgłaszać chęć przystąpienia do egzaminu do jutra tj. 28.03. 2020 r. u swoich wychowawców. Uczniowie, którzy wezmą udział w próbnym egzaminie nie uczestniczą w planowanych na dany dzień zajęciach, pozostali uczestniczą zgodnie z planem zajęć.

 297 total views