JUŻ PO RAZ TRZECI Z RZĘDU NASI SPORTOWCY NAJLEPSI

19 stycznia 2019

Wczoraj swój wielki dzień mieli najlepsi sportowcy, którzy jak co roku spotkali się w Grodkowie na XXXIV Plebiscycie na najlepszych uczniów sportowców województwa opolskiego. Impreza ta organizowana jest pod patronatem Opolskiego Kuratora Oświaty Urzędu Marszałkowskiego w Opolu. Od lat udział w niej biorą wybitni Polscy sportowcy olimpijczycy. Już po raz trzeci wielki sukces w plebiscycie odnieśli sportowcy namysłowskiej Czwórki. W kategorii Igrzyska dzieci: 1 miejsce zajęła Liwia Sobalak natomiast 2 miejsce Dominika Romaniuk. W kategorii Igrzyska młodzieży: 6 miejsce Nadia Nowak i 7 miejsce Maja Mróz. Zwycięstwo w plebiscycie to efekt sukcesów sportowych odniesionych w 2018 roku. Nagrody i wyróżnienia dla młodych sportowców to docenienie ich pracy, wysiłku i zaangażowania w codziennych treningach i zawodach. Opiekunem naszych zwycięzców jest Zygmunt Mikuśkiewicz. Gratulujmy uczniom, rodzicom i nauczycielom i życzymy kolejnych wspaniałych sukcesów w nowym roku.

opracowała: Liwia Sobalak