Klasa sportowa na biwaku w Kobylej Górze

26 lutego 2018

W dniach 19-21.02.2018 uczniowie klasy IVc oraz troje uczniów z klasy IVe wybrali się na biwak sportowy do Kobylej Góry. Trzy dni minęły szybko i intensywnie. Dzieci codziennie korzystały z sali gimnastycznej, na której toczyły mecze w unihokeja, piłki nożnej oraz dwa ognie.
Oprócz tego, dzieci pieszo zdobyły najwyższe wzniesienie woj. Wielkopolskiego, czyli Kobylą Górę 284 m n.p.m., na którym to znajduje się Krzyż Wielkopolski, postawiony tam z okazji przełomu II i III tysiąclecia chrześcijaństwa. Wieczorem zaś, odbył się konkurs karaoke.
Serdecznie podziękowania należą się państwu Henrykowi i Małgorzacie Musiała, właścicielom pensjonatu w Kobylej Górze, w którym to nasze dzieci wraz z opiekunami mogli przebywać oraz Panu Tomaszowi Kozanowi, który wsparł finansowo biwak dla młodych sportowców.