Szkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Namysłowie

KOLEJNE ZŁOTO NASZYCH „ZŁOTEK”

8 grudnia 2019

Po dramatycznym finale Mistrzostw Województwa w Halowej Piłce Nożnej nasze dziewczęta sięgnęły po kolejny złoty medal w tym roku szkolnym i tytuł Mistrzyń Województwa.
Turniej finałowy odbył się 4 grudnia w Brzegu. Po zwycięstwach 6:2 z Prószkowem i 3:0 z Praszką przyszedł czas na decydujący mecz z gospodyniami turnieju finałowego dziewczętami SP6 z Brzegu. Po świetnym początku i objęciu prowadzenia już w pierwszej minucie meczu, w kolejnych minutach przewagę uzyskały dziewczyny z Brzegu, w efekcie czego I połowa meczu zakończyła się ich prowadzeniem 3:2. II połowa to zacięta walka do ostatniej minuty i trzy wspaniałe kontry naszych dziewcząt zakończone bramkami. Piękne bramki , zwycięstwo 5:3 i wielka radość po ostatnim gwizdku sędziego. Bramki dla naszego zespołu strzelały Zuzia Kozan i Paula Marynowicz . Dziewczyny wystąpiły w składzie: Amelia Wolf, Zuzanna Kozan, Paula Marynowicz, Oliwia Zielińska, Maja Jaremko, Oliwia Bursakowska, Klaudia Sowińska, Amelia Lasoń i Maja Łabędzka. Opiekunem zespołu jest pan Zygmunt Mikuśkiewicz, któremu pomagał pan Sebastian Konieczny. Gratulujemy wspaniałego sukcesu i życzymy kolejnych udanych występów.