Kolorowe gry podłogowe

14 czerwca 2021

Wiemy jak bardzo uczniowie klas młodszych uwielbiają bawić się na świeżym powietrzu. Postanowiliśmy urozmaicić im możliwości zabawy. Nasze szkolne podwórko wzbogacił kolorowy tor przeszkód składający się z 6 gier. Miejmy nadzieję, że będą służyć uczniom do kreatywnego i bezpiecznego spędzania przerw międzylekcyjnych i dadzą wiele radości. Gry podłogowe to również pomoc dydaktyczna dla nauczycieli w czasie przerw śródlekcyjnych i zajęć wychowania fizycznego. Aktywność fizyczna – połączona z zabawą – znacznie mocniej angażuje uczniów, przyczynia się do ich dobrego samopoczucia, wzrostu motywacji i chęci do pracy.

Pomysł został zrealizowany przy wsparciu finansowym Dyrektora szkoły Pana Piotra Lechowicza i Pana Leszka Chuchro – za co gorąco dziękujemy. Malunki powstały z ręki pani Adriany Włodarczyk, pani Pauliny Bober i pani Anny Toch-Pasiar.

I jak Wam się podoba?