KOMUNIKAT DLA RODZICÓW NA DZIEŃ 11.04.2019 r.

10 kwietnia 2019

Szanowni Państwo.
Decyzją Komitetu Strajkowego protest nauczycieli w dniu 11 kwietnia 2019 r. będzie kontynuowany.
Szkoła organizuje zajęcia opiekuńczo- wychowawcze i zapewnia ciepły posiłek, napoje uczniom, których rodzice nie mają możliwości zapewnić opieki w dniach strajku.
W dniu jutrzejszym odbędzie się spotkanie instruktażowe dla uczniów klas VIII przystępujących do egzaminu ósmoklasisty. /Komunikat na stronie www, e- dziennik/
Przypominam jednocześnie że zbliżające się dni 15,16 i 17.04.2019 r. tj. dni egzaminów ósmoklasisty, zgodnie z przyjętym na rok szkolny 2018/2019 kalendarzem roku szkolnego, są dla uczniów klas I-VII dniami wolnymi od zajęć dydaktycznych. W tych dniach szkoła będzie organizowała zajęcia opiekuńczo-wychowawcze, funkcjonować będzie świetlica szkolna. Wszystkich rodziców chcących skorzystać z tej formy opieki prosimy o zgłaszanie uczniów do sekretariatu szkoły osobiście lub telefonicznie pod nr 77 4100266.
Proszę o śledzenie ogłoszeń na e-dzienniku, szkolnej stronie www i stronie na Facebooku, na których będziemy Państwa informować o bieżącej sytuacji i działaniach na kolejne dni.

Piotr Lechowicz