KOMUNIKAT DLA RODZICÓW NA DZIEŃ 12.04.2019 r. (piątek)

11 kwietnia 2019

Szanowni Państwo.
Decyzją Komitetu Strajkowego protest nauczycieli w dniu 12 kwietnia 2019 r. będzie kontynuowany.
Organizacja zajęć opiekuńczo- wychowawczych i posiłków bez zmian.
Jeszcze raz przypominam, że zbliżające się dni 15, 16 i 17.04.2019 r. tj. dni egzaminów ósmoklasisty, zgodnie z przyjętym na rok szkolny 2018/2019 kalendarzem roku szkolnego, są dla uczniów dniami wolnymi od zajęć dydaktycznych. W tych dniach szkoła będzie organizowała zajęcia opiekuńczo-wychowawcze, funkcjonowała będzie świetlica szkolna. Wszystkich rodziców chcących skorzystać z tej formy opieki prosimy o zgłaszanie uczniów do sekretariatu szkoły osobiście lub telefonicznie pod nr 77 4100266.
Proszę o śledzenie ogłoszeń na e-dzienniku, szkolnej stronie www i stronie na Facebooku, na których będziemy Państwa informować o bieżącej sytuacji i działaniach na kolejne dni.

Piotr Lechowicz