Komunikat dla rodziców uczniów klas I-III

13 maja 2020

Drodzy Rodzice i Uczniowie klas I-III

W związku z decyzją rządu przywracającą możliwość organizacji na terenie szkoły zajęć opiekuńczo- wychowawczych z elementami zajęć dydaktycznych dla uczniów klas I-III od 25 maja 2020 r. , proszę o informację o chęci skorzystania przez Państwa z tej formy zajęć. Równolegle odbywać się będą zajęcia w dotychczasowej formie zdalnej dla uczniów, którzy pozostaną w domach.

Informację zawierającą: imię i nazwisko ucznia/uczniów, klasa, dni i godziny, w których dzieci korzystałyby z zajęć, proszę przesyłać poprzez platformę LIBRUS na konto dyrektora szkoły, wicedyrektora szkoły, e-mailem na pocztę elektroniczną szkoły / sp4.namyslow@interia.pl/ lub telefonicznie /77 4100 266/ w terminie do piątku- 15.05.2020 r. w godzinach od 8:00- 15:00.

Informacje te są dla nas niezbędne do zaplanowania i organizacji zajęć. O szczegółowych formach i planach zajęć, zasadach bezpieczeństwa i wymaganiach organizacyjnych poinformujemy Państwa po otrzymaniu informacji zwrotnej o liczbie chętnych. W razie pytań proszę pisać lub dzwonić.

Z wyrazami szacunku, pozdrawiam

Piotr Lechowicz