KOMUNIKAT DLA UCZNIÓW KLAS VIII

14 kwietnia 2019

Drodzy Uczniowie.
To już jutro, rozpoczynamy egzaminy ósmoklasisty. Wszyscy- dyrekcja, nauczyciele i rodzice trzymamy za Was kciuki i życzymy powodzenia.
15.04.2019 r.- egzamin z języka polskiego /zbiórka godz. 8:15/, czas trwania egzaminu 120 min.
16.04.2019 r.- egzamin z matematyki /zbiórka godz. 8:15/, czas trwania egzaminu 100 min.,
17.04.2019 r.- egzamin z języków obcych / zbiórka godz. 8:15/, czas trwania egzaminu 90 min.

1/ Wszystkie egzaminy rozpoczynają się o godz. 9:00, wpuszczanie na sale egzaminacyjne od godz. 8:30. Prosimy o punktualność, uczniowie którzy się spóźnią nie będą mogli przystąpić do egzaminu.
2/ Na egzamin zabieracie ze sobą tylko pióro/długopis piszący czarnym tuszem, na stolikach do Waszej dyspozycji będą rezerwowe długopisy, a na egzaminie z matematyki linijka. Na każdy dzień otrzymacie również przy Waszym stoliku butelkę wody mineralnej.
3/ Na egzaminie obowiązuje strój galowy.
4/ Na salę egzaminacyjną nie wolno wnosić żadnych urządzeń cyfrowych.
Jeszcze raz życzymy Wam powodzenia, „połamania długopisów i linijek”, no i oczywiście samych 100% wyników.

Piotr Lechowicz