KOMUNIKAT DYREKTORA SZKOŁY

30 października 2020

Drodzy Rodzice i Uczniowie
Zgodnie z kalendarzem roku szkolnego 2020/2021 dzień 2 listopada 2020 r. jest dniem wolnym od zajęć dydaktyczno- wychowawczych. W tym dnu:
• nie odbędą się zajęcia zdalne dla klas IV- VIII oraz zajęcia stacjonarne dla klas I- III,
• szkoła zapewnia zajęcia opiekuńcze na świetlicy szkolnej w godzinach od 7:00- 16:00, dla uczniów klas I – III, których rodzice zadeklarowali udział dziecka w zajęciach,
• nie funkcjonuje stołówka szkolna.
Prosimy rodziców o zaopatrzenie w posiłek i napój uczniów, którzy korzystać będą w tym dniu z zajęć na świetlicy szkolnej.
Minął pierwszy tydzień nauczania zdalnego dla klas IV- VIII. Dziękujemy Wam bardzo za aktywny i liczny udział w zajęciach / w wielu klasach 100% !!!/. Prosimy zgłaszajcie nam wszelkie problemy techniczne, organizacyjne i inne. Nadal istnieje możliwość wypożyczenia laptopów, choć zostało ich kilka.
Pamiętajcie i zadbajcie o swoje zdrowie i bezpieczeństwo oraz przestrzegajcie wszystkich zaleceń sanitarnych. Spokojnego i zdrowego wypoczynku w gronie bliskich.

Piotr Lechowicz