KONFRONTACJE PO RAZ 21.

12 maja 2017

Już 21 lat uczniowie naszej szkoły dobrze bawią się jednocześnie rywalizując w różnych konkursach w ramach Szkolnych Konfrontacji Artystycznych. W tym roku był to konkurs teatralny na dwu poziomach: klasy II-III oraz IV-VI. W myśl głównego hasła „Baw się razem z nami” młodzi aktorzy w dniach 26 i 27 kwietnia prezentowali na scenie humorystyczne chwile z życia szkolnego i pozaszkolnego.

XX Szkolne Konfrontacje Artystyczne

9 maja 2016

Dzisiaj odbył się apel podsumowujący między innymi XX Szkolne Konfrontacje Artystyczne 25 i 26 kwietnia br. w naszej szkole odbyły się kolejne konfrontacje artystyczne. To już 20 lat w ramach konfrontacji odbywa się szlachetna rywalizacja uczniów w różnych dziedzinach. W tym roku odbył się konkurs recytatorski oraz spotkania ze sztuką teatralną.