MALI OLIMPIJCZYCY Z KLAS CZWARTYCH NAJLEPSI!

1 lutego 2017

We wtorek 31 stycznia 2017 r. w Namysłowie rozgrywane zostały zawody w grach i zabawach z cyklu „Mały Olimpijczyk”, w których to UCZENNICE ORAZ UCZNIOWIE KLAS CZWARTYCH NASZEJ SZKOŁY ZWYCIĘŻYLI! Były to zawody na szczeblu półfinału wojewódzkiego, do którego prócz naszej szkoły, zakwalifikowały się drużyny z:
Dziewczęta: PSP nr 2 z Kluczborka, PSP nr 6 z Brzegu oraz PSP z Białej
Chłopcy: PSP nr 5 z Kluczborka, PSP z Lubszy oraz PSP z Białej

Nasi zawodnicy zdeklasowali rywali. Dziewczyny zdobyły 31 na 32 pkt., wygrywając 7 z 8 konkurencji. Natomiast chłopcy wygrali wszystkie 8 konkurencji, zdobywając komplet 32 punktów!

Oczywiście obie drużyny zakwalifikowały się do finału wojewódzkiego, który już tradycyjnie zostanie rozegrany w Krapkowicach (środa 8 luty 2017 r.). GRATULUJEMY I TRZYMAMY KCIUKI ZA ZWYCIĘSTWO W FINALE!

Skład dziewcząt:

JAKUB GĄSIOR
FILIP REMBIELAK
IGOR BŁAŻKÓW

Opiekunem obu zespołów jest STEFAN KOSTECKI, ale podziękowania należą się też innym nauczycielom wychowania fizycznego, którzy także przygotowywali uczniów do zawodów, czyli Panom: JANUSZOWI CZAPLI, ZYGMUNTOWI MIKUŚKIEWICZOWI oraz BOGDANOWI BOBIE.

StefKos