Mamy Mistrza Polski w naszej szkole!

10 czerwca 2016

Wspaniałym wynikiem zakończył się start naszych chłopców podczas Mistrzostw Polski w czwórboju lekkoatletycznym, które właśnie dobiegły końca. MISTRZEM POLSKI w klasyfikacji indywidualnej został uczeń naszedł szkoły Oliwier Leszczyński!!! Natomiast reprezentacja chłopców zdobyła tytuł WICEMISTRZA POLSKI!!!

Dziewczęta natomiast zajęły bardzo dobre 9 miejsce. Biorąc pod uwagę, że rywalizowały ze starszymi od siebie dziewczętami, wynik ten trzeba uznać za wielki sukces.

Skład dziewcząt to: Joanna Dorożyńska, Nadia Nowak, Milena Stocka, Amelia Małko, Maja Mróz oraz Oliwia Wywiórska. Są to głównie dziewczęta z klasy 5! Opiekunem naszych czwórboistek jest pan Zygmunt Mikuśkiewicz.

Skład WICEMISTRZÓW POLSKI: Oliwier Leszczyński, Igor Pisuła, Michał Piekarek, Wiktor Kołcz, Krystian Krakowiak i Kacper Pacholik. Opiekunem naszej wspaniałej drużyny jest pan Janusz Czapla.

Serdeczne gratulacje dla obu ekip!