Młode głowy. Otwarcie o zdrowiu psychicznym – webinar dla rodziców

21 września 2023

Drodzy Rodzice!!!

W ramach współpracy w ubiegłym roku szkolnym z fundacją ”Młode głowy. Otwarcie o zdrowiu psychicznym”  –

Zapraszamy Was na pierwszy darmowy webinar dla rodziców pt. Czym jest higiena cyfrowa i w jaki sposób właściwie o nią zadbać.

Spotykamy się w poniedziałek 25 września o godzinie 19:00 do 20:30 na platformie Clickmeeting.

19 kwietnia 2021

Zapraszam do zapoznania się z artykułem dr hab. Barbary Jankowiak, prof. UAM, Psycholożki, pedagożki, psychoterapeutki na temat tego jak wspierać nastolatków w sytuacji edukacyjnej niepewności – czasach pandemii i nauki zdalnej. Pani doktor kieruje Pracownią Psychopedagogicznych Badań nad Rozwojem Człowieka na Wydziale Studiów Edukacyjnych UAM w Poznaniu.

Wróżby andrzejkowe

29 listopada 2020

Andrzejki odbywają się wieczorem z 29 na 30 listopada. W ten pełen zabaw wieczór, robi się różne wróżby oraz zabawy przed rozpoczynającym się adwentem. Z tej okazji Samorząd Uczniowski życzy wszystkim wieczoru pełnego magicznych wróżb oraz udanej zabawy.
W tym roku nie udało się zorganizować dyskoteki, ale zachęcamy do zabawy przygotowanej specjalnie dla naszych uczniów.

ANDRZEJKOWE WRÓŻBY ONLINE

ĆWICZENIA ORTOGRAFICZNE CZ. 5

21 czerwca 2020

Kochani! To już ostatnia obiecana część '”Ortografii śpiewająco”. Tym razem pod lupę poszła cząstka „nie” i jej pisownia z różnymi częściami mowy. Nie zapomnijcie zajrzeć na ostatnią stronę prezentacji- czeka tam niespodzianka. Dobrej zabawy! Poniżej link do prezentacji:

LINK DO PREZENTACJI

27 maja 2020

Kochani ! Zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń do naszego WIRTUALNEGO SZKOLNEGO FESTIWALU PIOSENKI. Do konkursu zgłosiło się 42 solistów i 4 zespoły familijne. Pragniemy podziękować i pogratulować wszystkim młodym artystom za piękne nutki, za odwagę, za chęć podzielenia się swoim talentem. Podziękowania kierujemy także pod adresem Rodziców, którzy pomagali, wspierali swoje dzieciaki w poczynaniach na wirtualnej scenie. ️