Jak budować pozytywne relacje z dzieckiem?

23 lutego 2021

Zacznijmy od początku, czyli od tytułu. Pozytywne relacje to sformułowanie, które z założenia może kryć w sobie pułapkę. Co kryje się pod stwierdzeniem pozytywne? Słyszymy czasem o pozytywnych emocjach. Mówimy o kimś, że jest pozytywną osobą, co często oznacza, że widzimy ją w dobrym humorze. Na Instagramie oznaczamy zdjęcia hasztagiem.

29 listopada 2020

Andrzejki odbywają się wieczorem z 29 na 30 listopada. W ten pełen zabaw wieczór, robi się różne wróżby oraz zabawy przed rozpoczynającym się adwentem. Z tej okazji Samorząd Uczniowski życzy wszystkim wieczoru pełnego magicznych wróżb oraz udanej zabawy.
W tym roku nie udało się zorganizować dyskoteki, ale zachęcamy do zabawy przygotowanej specjalnie dla naszych uczniów.

ANDZREJKOWE WRÓŻBY ONLINE

ĆWICZENIA ORTOGRAFICZNE CZ. 5

21 czerwca 2020

Kochani! To już ostatnia obiecana część '”Ortografii śpiewająco”. Tym razem pod lupę poszła cząstka „nie” i jej pisownia z różnymi częściami mowy. Nie zapomnijcie zajrzeć na ostatnią stronę prezentacji- czeka tam niespodzianka. Dobrej zabawy! Poniżej link do prezentacji:

LINK DO PREZENTACJI

27 maja 2020

Kochani ! Zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń do naszego WIRTUALNEGO SZKOLNEGO FESTIWALU PIOSENKI. Do konkursu zgłosiło się 42 solistów i 4 zespoły familijne. Pragniemy podziękować i pogratulować wszystkim młodym artystom za piękne nutki, za odwagę, za chęć podzielenia się swoim talentem. Podziękowania kierujemy także pod adresem Rodziców, którzy pomagali, wspierali swoje dzieciaki w poczynaniach na wirtualnej scenie. ️

Propozycje pani Pauliny Bober dla uczniów z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym i znacznym.

25 maja 2020

1. Ćwiczenia na orientację w przestrzeni