MIKOŁAJKOWY TURNIEJ DRUŻYNOWY W SKOKU WZWYŻ

12 grudnia 2016

Jak co roku, 6 grudnia w Szkole Podstawowej nr 3 w Namysłowie, został rozegrany MIKOŁAJKOWY TURNIEJ DRUŻYNOWY W SKOKU WZWYŻ w kategorii dziewcząt oraz chłopców.
Zanim o wynikach to wyjaśnimy na czym polega turniej drużynowy: w skład drużyny wchodzi trzech uczniów (z klasy 4, 5 i 6), a o końcowej klasyfikacja decyduje suma wysokości jakie uzyskali zawodnicy.
Nasze obie drużyny, które wystartowały w turnieju spisały się bardzo dobrze. Dziewczęta zajęły drugie miejsce, ale wszystkie startujące dziewczęta, wyrównały bądź pobiły swoje rekordy życiowe.
Chłopcy wygrali zawody, a prawdziwym królem skoków okazał się Kacper Kulon, który wyskakał 155cm!!! Jak na okres zimowy wynik ten jest rewelacyjny.
Wszystkie startujące osoby w nagrodę za udział w turnieju dostały paczki ufundowane przez Gminę Namysłów.

Skład drużyny dziewcząt:
ZOFIA JANIAK