Mistrzostwa Gminy Namysłów w halowej piłce nożnej 2015

8 listopada 2015

W piątek, 6 listopada na sali LO w Namysłowie zostały rozegrane mistrzostwa Gminy Namysłów w piłce halowej szkół podstawowych. Prawie wszystkie szkoły podstawowe z naszej gminny wystawiły swoje reprezentacje.

Opiekunowie wraz z organizatorami, czyli SZS zadecydowali o tym, że najpierw drużyny podzielą się na dwie grupy, a zwycięzcy grup zagrają bezpośredni pojedynek o tytuł mistrza. Drużyna SP4 trafiła do grupy 3 drużynowej, wygrywając ją. W finale zagrali z zespołem z Głuszyny. Podopieczni Pana Janusza Czapli pewnie wygrali mecz finałowy 4:2 i tym samym zapewnili sobie tytuł mistrza Gminy Namysłów oraz kwalifikacje do finałów powiatowych, które zostaną rozegrane w Świerczowie. Oprócz tego nasz zawodnik, Krystian Krakowiak, został królem strzelców owego turnieju. GRATULACJE!

Skład reprezentacji SP4:

• Krystian Krakowiak,