Mistrzostwa Gminy Namysłów w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt

25 października 2016

25 października w Szkole Podstawowej nr 3 w Namysłowie został rozegrany gminny turniej w piłce halowej dziewcząt. Przystąpiło do niego 5 zespołów: SP3, SP4, ZSP Ligota Książęca, SP Kamienna oraz ZSP z Jastrzębia. System rozgrywek był nieco skomplikowany, gdyż w pierwszej fazie turnieju drużyny zostały podzielone na dwie grupy: dwu i trzy zespołowe. Z grupy o większej liczebności odpadała jedna drużyna i po tym wstępnym rozstrzygnięciu obie grupy łączyły się i grały znowu systemem każdy z każdym.
Po raz kolejny w tym roku nasze dziewczyn spisały się rewelacyjnie i zwyciężyły w turnieju. Ogrywając wszystkie zespoły, poza zespołem z Ligoty, gdyż ten jako jedyny pożegnał się z turniejem po pierwszej fazie. Oprócz sukcesu drużynowego nasza reprezentantka zdobyła statuetkę króla strzelców. Była nią Dominika Romaniuk z klasy Vd, zdobywając ten tytuł dzięki strzeleniu 17 goli!
W imieniu drużyny oraz szkoły pragniemy podziękować rodzicom za dopingowanie swoich pociech, a szczególne podziękowania przesyłamy Panu Mirosławowi Małko, który od pierwszego do ostatniego gwizdka pomagał naszemu nauczycielowi przy prowadzeniu zespołu.
Skład naszego zespołu to:
JOANNA DOROŻYŃSKA
NADIA NOWAK
DOMINIKA ROMANIUK
OLIWIA WYWIÓRSKA
AMELIA MAŁKO
AURELIA SZAPOWAŁ
DOROTA GĄSZCZAK
KATARZYNA BARTNICKA
JULIA REMBIELAK
Opiekun: ZYGMUNT MIKUŚKIEWICZ i Pan Mirosław Małko:-)

StefKos