Mistrzostwa Powiatu w Indywidualnych Biegach Przełajowych zdominowany przez naszych uczniów

1 października 2018

Indywidualne Biegi Przełajowe to zawody, które jak co roku, rozpoczynają starty w zawodach szkolnych. Tradycyjnie już, nasza szkoła wystawia największą ilość startujących, a w tym roku przekroczyła ona 80 startujących! Cieszy nas to, że dzieci chcą rywalizować między sobą w biegach.
Z ilością idzie również jakość, bo prawie w każdej kategorii nasi uczniowie walczyli o medale. Do najważniejszych sukcesów należy zaliczyć:
Pierwsze mniejsze w kategorii klas V zarówno u chłopców oraz dziewcząt, a złoto w niej zdobyli: Oliwia Bursakowska i Maciej Romaniuk. Kolejne złota wywalczyły Martyna Lepka w klasach VI, Oliwia Wywiórska w klasach VII, Nadia Nowak w klasach VIII.
Oprócz tego, że był to zawody powiatowe nasi wf-iści wyłonili najlepszych biegaczy w poszczególnych kategoriach wiekowych w naszej szkole. O tym kto zajął poszczególne miejsca można się dowiedzieć z tablicy informacyjnej znajdującej się kolo klasy nr 13 w naszej szkole.
A o to pełna lista naszych medalistów

Klasy V
1m. Oliwia Bursakowska
3m. Hanna Wojtakowska
Klasy VI
1m. Martyna Lepka
Klasy VII
1m. Oliwia Wywiórska
Klasy VIII
1m. Nadia Nowak
2m. Maja Mróz
3m. Emilia Matłosz

Klasy V
1m. Maciej Romaniuk
Klasy VII
2m. Tobiasz Ciszek

Do zawodów uczniów przygotowali:
Zygmunt Mikuśkiewicz, Janusz Czapla, Sebastian Konieczny, Bogdan Boba oraz Stefan Kostecki.
Gratulacje dla wszystkich startujących!