Mistrzostwa w piłce siatkowej rozgrywali nauczyciele oraz nauczycielki

10 kwietnia 2016

Tak jak w ubiegłym roku, swoje mistrzostwa w piłce siatkowej rozgrywali nauczyciele oraz nauczycielki podczas Mistrzostw Opolszczyzny Nauczycieli i Pracowników Oświaty w Praszce. Nasz powiat jako jedyny wystawił obie reprezentacje: damską oraz męską.

Po kilku godzinach zmagań, wspaniałych meczach oraz wielkich emocjach wszystko stało się jasne, a wyniki naszych reprezentacji były rewelacyjne. Panie na koniec turnieju zajęły drugie miejsce, ulegając tylko zawodniczkom z Opola. Panowie natomiast, w której to drużynie grał nasz nauczyciel wf, czyli Pan Stefan Kostecki, zajęli miejsce pierwsze! Reprezentant naszej szkoły został wybrany także najlepszym zawodnikiem swojego zespołu.

Powtarzając hasło z ubiegłego roku: nie tylko uczniowie naszej „czwórki” ale także nauczycie osiągają wspaniałe sukcesy sportowe. GRATULACJE!