Mistrzowie gminy w piłce kopanej!

3 kwietnia 2019

Po zaciętych bojach na boisku w Szkole Podstawowej nr 3, nasi piłkarze wywalczyli tytuł Mistrza Gminy. Musimy tu jednak nadmienić, że do tegorocznych mistrzostw przystąpiły tylko 4 drużyny z 8 uprawnionych w naszej gminie! Wróćmy jednak do zawodów. W pierwszym meczu, naszym chłopcom, przyszło się zmierzyć z drużyną SP Kamiennej. Po dosyć pewnie i szybko zdobytym golu w 1 minucie spotkania, oddaliśmy pole gry i to rywale przejęli inicjatywę. Jednakże ich ataki nie przynosiły skutków i mecz ostatecznie zakończył się wygraną naszej drużyny 1:0. Drugi mecz był o niebo lepszy i tym razem, zawodnicy SP4 ograli, aż 7:1 drużynę z SP5.
W ostatnim spotkaniu podejmowaliśmy gospodarzy, czyli drużynę z SP3. Ten mecz miał zadecydować o tym kto zdobędzie pierwsze miejsce w turnieju. I po bardzo dobrej grze, a przede wszystkim skutecznej, chłopcy ograli swoich rówieśników 3:0.
Warto tu jeszcze wspomnieć, że najskuteczniejszym zawodnikiem całego turnieju został Kajetan BURNECKI.

Skład drużyny:
Kajetan BURNECKI