Nasi nauczyciele obronili tytuł mistrzowski!

6 listopada 2017

Nauczyciele z powiatu namysłowskiego obronili tytuł sprzed roku, NAJLEPSZEJ DRUŻYNY SIATKARSKIEJ. Miało to miejsce podczas zawodów organizowanych przez Związek Nauczycielstwa Polskiego, które odbyły się w minioną sobotę w Praszce.
Miło nam poinformować, że w składzie reprezentacji naszego powiatu znalazło się aż trzech naszych nauczycieli. Byli to Panowie: ZYGMUNT MIKUŚKIEWICZ, SEBASTIAN KONIECZNY oraz STEFAN KOSTECKI. Stanowili oni mocny punkt drużyny.
Jak widać, nie tylko uczniowie namysłowskiej czwórki zdobywają laury na arenach sportowych województwa opolskiego. Nasi wuefiści dorównują im kroku!

Drużyna grała w składzie:
Marcin Krakowiak, Roman Baran, Stefan Kostecki, Zygmunt Mikuśkiewicz, Sebastian Konieczny, Mirosław Małko , Kazimierz Kostera i Arkadiusz Kacprzak.
Brawo Panowie, serdecznie gratulujemy.