Nasi uczniowie na III Forum Ucznia Zdolnego

28 kwietnia 2017

24.04.2017 r. Powiatowy Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Kluczborku już po raz trzeci zorganizował Rejonowe Forum Ucznia Zdolnego obejmujące powiaty: namysłowski, oleski i kluczborski. Miejscem uroczystości było kino ,,Bajka. Do uczestnictwa w forum zaproszono laureatów wszystkich zorganizowanych konkursów w kategoriach: przedszkoli, szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych. Nasi uczniowie także zostali zaproszeni wraz z nauczycielami przygotowującymi ich do konkursów tj. Krzysztof Kozyra z kl.III c i p. Elżbieta Nowakowska oraz Nadia Nowak z kl. VIa i p. Jolanta Ceglecka. Krzysztof Kozyra zwyciężył w XIII Konkursie ,,Matematyczne potyczki” a Nadia Nowak zdobyła II miejsce w XIII Konkursie Ekologicznym. Uczniowie otrzymali dyplomy i upominki, a ich nauczycielom wręczono listy gratulacyjne. Gratulujemy!

JolCeg