Nasz udział w konkursie „Trzymaj formę”

12 marca 2018

W tym roku po raz pierwszy przystąpiliśmy do VII edycji konkursu o zdrowym stylu życia, organizowanego w ramach realizacji Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego ” Trzymaj formę”. Konkurs odbył się 27.02.18r. Głównym celem konkursu była popularyzacja wiedzy na temat żywienia i wpływu aktywności fizycznej na zdrowie. Wzięli w nim udział uczniowie klas siódmych:
1. Nadia Nowak – kl. VII a
2. Mateusz Kozyra – kl. VII a
3. Justin Nowak – kl. VII a
4. Paweł Kowalik- kl. VII a
5. Maja Mróz- kl. VII b
6. Mateusz Loster- kl. VII b
7. Ida Wejksznia- kl. VII b.
Uczniowie rozwiązywali testy online, po uprzednim pobraniu indywidualnych kodów. Test składał się z 30 pytań wybranych losowo przez system komputerowy, zupełnie innych dla każdego ucznia. Po ich sprawdzeniu okazało się, że nikomu z naszych uczniów , jak również z całego województwa opolskiego nie udało się zakwalifikować do kolejnego etapu. Niezaprzeczalną korzyścią z udziału w konkursie jest rozszerzenie wiedzy na temat zdrowego stylu życia. Przed uczestnikami zostało już tylko jedno zadanie- wdrożenie zdobytej wiedzy do swojego życia.

mgr Jolanta Ceglecka