Nie ma mocnych na naszych anglistów.

23 stycznia 2017

Kolejna porcja bardzo dobrych wieści. Osiem pierwszych miejsc zdobyli nasi uczniowie na etapie gminnym Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego, który odbył się 10 stycznia 2017 roku. Na najwyższym podium stanęła NADIA NOWAK, drugie miejsce zajął MATEUSZ KOZYRA, a trzecie MAJA MRÓZ. Tuż za podium, na miejscu czwartym, uplasowała się MATYLDA FIOR, zaś piątą pozycję zajął DAWID GRELOCH. W pierwszej dziesiątce znaleźli się pozostali nasi reprezentanci, czyli szóste miejsce zajęła LENA RYSZCZYK, siódme MAREK WEŁOMAŃSKI, ósmy był ANTONII KARUS i dziesiątą pozycje zajęła MICHALINA ZALEWSKA. Do konkursu przygotowały uczniów panie Wiesława Golisz i Barbara Kraus. SZCZERE GRATULACJE DLA UCZESTNIKÓW I PRZYGOTOWUJĄCYCH ICH NAUCZYCIELEK!

Od lewej: Pani Barbara Kraus, Marek Wełomański, Dawid Greloch, Antonii Kraus, Mateusz Kozyra, Nadia Nowak, Maja Mróz, Matylda Fior, a za nią Michalina Zalewska, Lena Ryszczyk i Pani Wiesława Golisz