WAŻNE INFORMACJE

26 kwietnia 2020

Drodzy Rodzice i Uczniowie

W związku z kolejnym przedłużeniem zamknięcia szkół do 24 maja 2020 r. , od poniedziałku 27.04. 2020 r.  nauka kontynuowana będzie na dotychczasowych  zasadach i wg ustalonego planu zajęć na czas nauczania zdalnego.

W imieniu dyrekcji wszystkich wychowawców i nauczycieli uczących dziękujemy Państwu i Wam drodzy uczniowie za dotychczasową współpracę, wsparcie, pomysłowość i  życzliwość. Doceniamy Wasze zaangażowanie, rozumiemy trudności  i problemy na jakie napotykacie i jesteśmy pełni uznania dla poświęcenia i wysiłku wkładanego w naszą codzienną  wspólną pracę. Jestem przekonany że nadal wspólnie uda nam się przetrwać w bardzo dobrej atmosferze, zdrowiu i z dobrym efektem ten trudny czas.

Organizacja 2 i 3 stycznia 2020

13 grudnia 2019

UWAGA RODZICE I UCZNIOWIE !!!

Zgodnie z kalendarzem roku szkolnego 2 i 3.01.2020 roku to dni wolne od zajęć dydaktycznych. W tych dniach szkoła zapewnia uczniom zajęcia opiekuńcze w świetlicy szkolnej w godz. 7.00-16.00.
W tych dniach nie ma obiadu w szkole.
Ze względów organizacyjnych bardzo proszę rodziców uczniów chcących skorzystać z zajęć opiekuńczych organizowanych w szkole, o podanie wychowawcy klasy w jakich dniach i godzinach dziecko skorzysta z opieki w szkole.

Zgłoszenia do dnia 18.12.2019 r

Dyżury w świetlicy szkolnej w okresie dni wolnych od zajęć dydaktycznych

23 października 2018

UWAGA RODZICE I UCZNIOWIE !!!

Zgodnie z kalendarzem roku szkolnego 2 listopada 2018 roku jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych szkoła zapewnia uczniom zajęcia opiekuńcze w świetlicy szkolnej w godz. 7.00-16.00. W tym dniu nie ma obiadu w szkole.

WAŻNE !!!
Ze względów organizacyjnych bardzo proszę rodziców uczniów chcących skorzystać z zajęć opiekuńczych organizowanych w szkole, o podanie wychowawcy klasy w jakich godzinach dziecko skorzysta z opieki w szkole.

Zgłoszenia do dnia 29.10.2018.

Podręczniki w roku szkolnym 2018/2019

27 sierpnia 2018

Klasy I-VIII w roku szkolnym 2018/2019 otrzymają większość podręczników we wrześniu NIEODPŁATNIE (do wypożyczania w szkolnej bibliotece).
W szkole obowiązywać będą podręczniki Wydawnictwa WSiP.
PONIŻSZE PODRĘCZNIKI LUB ĆWICZENIA UCZNIOWIE ZAKUPUJĄ WE WŁASNYM ZAKRESIE (RELIGIA W KLASACH I-VIII I JĘZYK NIEMIECKI W KLASACH IV-V)

4,188 total views,  1 views today