Zgłoszenie dziecka do klasy pierwszej w roku szkolnym 2023/2024

17 stycznia 2023

DYREKTOR SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 4 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI W NAMYSŁOWIE
OGŁASZA ZAPISY DO KLASY PIERWSZEJ NA ROK SZKOLNY 2023/2024, DZIECI Z ROCZNIKA 2016 ZAMIESZKAŁYCH W OBWODZIE SZKOŁY.
PRZYJMOWANIE ZGŁOSZEŃ DZIECI Z OBWODU SZKOŁY OD 23 STYCZNIA DO 03 LUTEGO 2023 r

(karta zapisu do pobrania w sekretariacie szkoły)
lub na stronie internetowej: www.sp4namyslow.pl
UWAGA : obwód szkoły na stronie internetowej: www.sp4namyslow.pl)

Karta zgłoszenia do pobrania (.pdf)

Karta zgłoszenia do pobrania (.docx)

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO SZKOŁY
Piotr Lechowicz

WAŻNE INFORMACJE

26 kwietnia 2020

Drodzy Rodzice i Uczniowie

W związku z kolejnym przedłużeniem zamknięcia szkół do 24 maja 2020 r. , od poniedziałku 27.04. 2020 r.  nauka kontynuowana będzie na dotychczasowych  zasadach i wg ustalonego planu zajęć na czas nauczania zdalnego.

W imieniu dyrekcji wszystkich wychowawców i nauczycieli uczących dziękujemy Państwu i Wam drodzy uczniowie za dotychczasową współpracę, wsparcie, pomysłowość i  życzliwość. Doceniamy Wasze zaangażowanie, rozumiemy trudności  i problemy na jakie napotykacie i jesteśmy pełni uznania dla poświęcenia i wysiłku wkładanego w naszą codzienną  wspólną pracę. Jestem przekonany że nadal wspólnie uda nam się przetrwać w bardzo dobrej atmosferze, zdrowiu i z dobrym efektem ten trudny czas.

Organizacja 2 i 3 stycznia 2020

13 grudnia 2019

UWAGA RODZICE I UCZNIOWIE !!!

Zgodnie z kalendarzem roku szkolnego 2 i 3.01.2020 roku to dni wolne od zajęć dydaktycznych. W tych dniach szkoła zapewnia uczniom zajęcia opiekuńcze w świetlicy szkolnej w godz. 7.00-16.00.
W tych dniach nie ma obiadu w szkole.
Ze względów organizacyjnych bardzo proszę rodziców uczniów chcących skorzystać z zajęć opiekuńczych organizowanych w szkole, o podanie wychowawcy klasy w jakich dniach i godzinach dziecko skorzysta z opieki w szkole.

Zgłoszenia do dnia 18.12.2019 r