Szkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Namysłowie

Organizacja akcji SPRZĄTANIE ŚWIATA 2017

13 września 2017

SPRZĄTANIE ŚWIATA – POLSKA 2017 ”
PIĄTEK – 15 września 2017 r.

Klasy I-III przychodzą do szkoły według planu lekcji. Sprzątają wskazany poniżej teren na jednej z godzin lekcyjnych wybranej przez wychowawcę klasy.

Obiad dla kl. I-III godz. 11.30

Tereny objęte sprzątaniem przez uczniów kl. I-III

I a, I b, II a – tereny zielone wokół szkoły

III a, III b, III c, III d – tereny zielone między blokami a działkami
III e, III f – plac między ul. Tęczową, a ul. Prusa

WSZYSCY UCZNIOWIE KL. IV-VII PRZYCHODZĄ DO SZKOŁY NA GODZ. 9.00.
Obiad godz. 12.10.

KLASY IV-VI
GODZ. 9.00-10.00 ZAJĘCIA Z WYCHOWAWCAMI W KLASACH
GODZ. 10.00-12.00 SPRZĄTANIE ŚWIATA,
GODZ. 12.30 SPOTKANIE Z WŁADYSŁAWEM KOZAKIEWICZEM.

KLASY VII
GODZ. 9.00-11.00 SPRZĄTANIE ŚWIATA,
GODZ. 11.00-12.00 ZAJĘCIA Z WYCHOWAWCAMI W KLASACH, GODZ. 12.30 – SPOTKANIE Z WŁADYSŁAWEM KOZAKIEWICZEM
PO SPOTKANIU ZE SPORTOWCEM UCZNIOWIE IDĄ DO DOMU.

Tereny objęte sprzątaniem przez uczniów kl. IV-VII:

IV a, IV b – potok namysłowski od ul. Kolejowej do parku „Pod Grzybkiem”
IV c, IV d, IV e – obszar parku „Pod grzybkiem”

V a, V b, V c, V d – kompleks leśny od prawej strony tzn. od budynku zakładu energetycznego

VI a, VI b, VI c, VII a, VII b – kompleks leśny za rejonem energetycznym od lewej strony tzn. od strony hotelu pod lasem

Uczniowie poszczególnych klas V – VII ustawiają się obok siebie i sprzątają las na szerokości swojej klasy.

WAŻNE !!!
Zebrane odpady w workach pozostawiamy przy śmietnikach
na terenie szkoły.

W przypadku niesprzyjających warunków pogodowych lekcje odbywają się zgodnie z planem.

OPIEKUNOWIE KLAS IV-VII :

IV A /SALA 28/- A. MACIEJEWSKA
IV B /SALA 13/ – B. KRAUS, M. GOLISZ
IV C /SALA 30/ – E. JARUSZEWICZ, Z. MIKUŚKIEWICZ
IV D /SALA 26/ – S. KONIECZNY
IV E /SALA 11/ – B. BOBA
V A / SALA 29/ – J. WOJNARSKA, M. PUTOWSKA
V B / SALA 34/ – J. CZAPLA, K. FIAŁA
V C /SALA 18/ – T. ŚNIADECKI
V D / SALA 37/ – B. BIESZCZOT
VI A / SALA 32/ – I. GÓRECKA,
VI B / SALA 36/ – S. KOSTECKI
VI C /SALA 31/ – J. CEGLECKA
VI D /SALA 12/ – B. KOZIEŁ
VII A /SALA 11/ – E. PODOMAROF, M. KOSAKIEWICZ
VII B /SALA 39/ – P. WERTEPNA, E. MIŚ

 837 total views,  1 views today