OSIĄGNIĘCIA SZKOŁY W I PÓŁROCZU ROKU SZKOLNEGO 2020/2021

22 lutego 2021

Mimo pandemii, nauczania zdalnego i związanych z tym obostrzeniami nasi uczniowie osiągnęli w I półroczu roku szkolnego 2020/2021 szereg wspaniałych sukcesów w konkursach przedmiotowych i zawodach sportowych. Ogółem w 9 konkursach przedmiotowych na etapie miejsko – gminnym udział wzięło 38 uczniów szkoły. Nasi uczniowie zdobyli 6 pierwszych, 6 drugich i 4 trzecie miejsca. Pozostali uczniowie uzyskiwali również wysokie lokaty i dobre wyniki punktowe. Hanna Pieczykolan zakwalifikowała się do finału Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego.
• Język polski
I m – Hanna Pieczykolan, II m – Jan Bieniek opiekun uczniów: B. Kozieł
• Matematyka
I m – Jan Bieniek, II m – Hanna Pieczykolan- opiekun uczniów P. Wertepna
• Język niemiecki
I m- Paulina Bodzioch, II m – Oliwia Błaszczyk, III m – Hanna Pieczykolan- opiekun uczniów A. Oleksak
III m – Michał Jański- opiekun uczniów I. Górecka
• Chemia
I m- Jan Bieniek, II m- Hanna Pieczykolan, III m- Kaila Czajkowska – opiekun uczniów U. Masiowska
• Geografia
I m- Jan Bieniek III m – Michał Jasiński, Martyna Szymańska- opiekun uczniów E. Kozak
• Biologia
I m- Hanna Wszołek, II m- Kaila Czajkowska – opiekun uczniów J. Ceglecka
• Fizyka
II m- Patryk Młyńczyk- opiekun ucznia E. Miś

1. Wojewódzkie Igrzyska Dzieci i Młodzieży
• II m w woj. w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt /V- VI/
• I m w woj. w sztafetowych biegach przełajowych chłopców /V- VI/
2. Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży
• II m w woj. w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt /VII-VIII/

Składy naszych reprezentacji:
Dziewczęta 2008 i młodsze:
Hanna Wojtakowska, Anastazja Korczyńska, Paula Marynowicz, Wiktoria Marcinkiewicz, Julia Gołębiowska, Jagna Adamczak, Magdalena Kuźniak, Laura Szewczuk.
Dziewczęta 2006-2007
Zuzanna Kozan, Oliwia Bursakowska, Paula Ołpińska, Amelia Wolf, Amelia Lasoń, Hanna Saczuk, Klaudia Sowińska, Lena Zając
Opiekunem obu drużyn jest pan Zygmunt Mikuśkiewicz
Chłopcy 2008 i młodsi
Michał Mikuśkiewicz, Kajetan Bieniek, Hubert Kostecki, Dawid Kołcz, Marcin Marcinkiewicz, Michał Lisek
Chłopcy 2006-2007
Maksymilian Bryła, Michał Głowacki, Lucian Mikuśkiewicz, Antoni Borczyk, Wiktor Wywiórski, Emilian Mikuśkiewicz.
Opiekunami obu drużyn są panowie: Janusz Czapla oraz Stefan Kostecki.
• II MIEJSCE W WOJEWÓDZKIM WSPÓŁZAWODNICTWIE SPORTOWYM SZKÓŁ WOJEWÓDZTWA OPOLSKIEGO ZA ROK 2020
Opiekunami i trenerami sportowców są panowie: Zygmunt Mikuśkiewicz, Stefan Kostecki, Janusz Czapla i Sebastian Konieczny
Gratulujemy sukcesów uczniom i opiekunom i życzymy kolejnych w II półroczu.